FreshMail.pl

Oferty pracy

Zapraszamy do aplikowania zarówno doświadczonych pracowników, jak i osoby młodsze , które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Szukamy tych, którzy szybko nawiązują kontakt, umieją dążyć do celu oraz nie zrażają się, gdy od samego początku nie odnoszą sukcesów. Nasi pracownicy to osoby ambitne, samodzielne, ceniące sobie pracę w zintegrowanym zespole, doskonale organizujące sobie zadania.

Miejsce pracy: pomorskie, Gdynia

Rodzaj pracy: umowa o pracę / staż / praktyka

Od 2012 roku firma Marken Systemy Antywirusowe jest Oficjalnym Przedstawicielem w Polsce firmy Bitdefender® – jednego z czołowych producentów ochrony antywirusowej. Dzięki nam oprogramowanie Bitdefender stało się w Polsce rozpoznawalną marką, którą doceniają nasi klienci i przedstawiciele prasy IT.

Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa IT, którzy służą poradą przy wyborze optymalnych rozwiązań ochronny do posiadanych zasobów informatycznych. Posiadamy duże doświadczenie związane z obsługą klientów indywidualnych, hurtowych oraz salonów sieci sklepów komputerowych.

Do zakresu obowiązków przyszłych pracowników będzie należało pozyskiwanie oraz obsługa bieżących klientów firmy.

Opis stanowiska:

  •     Pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych,
  •     Przygotowywanie ofert i wycen,
  •     Podtrzymywanie istniejących już relacji biznesowych z klientami firmy.

Wymagania:

  •     udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  •     doświadczenie w obsłudze i sprzedaży mailowej i telefonicznej,
  •     wykształcenie średnie,
  •     biegła obsługa komputera,
  •     mile widziana znajomość rynku rozwiązań bezpieczeństwa informatycznego,
  •     silna motywacja i chęć osiągnięcia sukcesu,
  •     komunikatywna znajomość j. angielskiego.

W zamian oferujemy:

  •     dogodne warunki pracy,
  •     atrakcyjne wynagrodzenie, bazujące na motywacyjnym systemie wynagrodzeń,
  •     możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,
  •     interesująca praca w dynamicznym i zgranym zespole,
  •     profesjonalne narzędzia pracy,
  •     zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  •     pracę biurową od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku,

Opis drugiego oferowanego stanowiska …

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie swojej aplikacji (zawierającej CV i List Motywacyjny) na adres praca@marken.com.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Marken Systemy Antywirusowe Marek Markowski dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji”.