I Konferencja Partnerów Kaspersky Lab Polska – wyróżnienie dla Marken Systemy Antywirusowe

16 października 2002 no comment adminci

Jesteśmy młodą firmą , a już w dniach 28 – 29 września zostaliśmy zaproszeni na I Konferencję Partnerów Kaspersky Lab Polska , które odbyło się w malowniczo położonym hotelu Motyl w Krynicy.Przebieg konferencji był bardzo interesujący , bowiem mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach technicznych , na których specjaliści Kaspersky Lab Polska omawiali wiele zagadnień związanych z instalacją i obsługą programów Kaspersky Anti-Virus oraz uczestniczyć w wykładach na temat produktów, nowych technologii i planów firmy na przyszłość. Na konferencji obecny był dyrektor ds. technicznych Kaspersky Lab – Alexey Komkov i dyrektor ds. marketingu strategicznego – Leonid Reznik.

Uczestnictwo w spotkaniu było dla nas bardzo ważne. Mieliśmy okazję brać udział w dyskusjach i rozmowach o planach , nowych produktach i strategiach firmy . Podczas spotkania Kaspersky Lab Polska przyznał czterem firmom zajmującym się dystrybucją oprogramowania Kaspersky Anti-Virus tytuł ” Dystrybutora Roku 2002″. Nasza firma – Marken Systemy Antywirusowe z Gdyni – została uhonorowana takim właśnie wyróżnieniem.

KASPERSKY-LAB-antywirus
Czujemy się docenieni , ponieważ działamy na rynku od niedawna , a już dostrzeżono nas wśród 40 dystrybutorów z całej Polski.

Firma Kaspersky Lab Polska dba nie tylko o wysoką wydajność dystrybutorów produktu , ale również o ich dobre samopoczucie , dlatego dwudniowa , pracowita konferencja zakończyła się integrującym ogniskiem w górach.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)