II Konferencja Partnerów Kaspersky Lab Polska – wyróżnienie dla Marken Systemy Antywirusowe

15 października 2003 no comment adminci

Jesteśmy młodą firmą , działającą na rynku od 4 lat. Postanowiliśmy zostać dystrybutorem zabezpieczeń IT , ponieważ mamy świadomość ewolucji zagrożeń , jakie czyhają na przedsiębiorców małych i średnich firm.

Badając rynek , staraliśmy się wybrać do naszej oferty produkt , który sprosta oczekiwaniom klientów , oferując im duży wachlarz zabezpieczeń przed cyberprzestępcami.

Za taki uznaliśmy ofertę firmy Kaspersky Lab , która chroni zasoby internetowe użytkowników domowych , a także przedsiębiorstw , oferując im narzędzia służące
do wykrywania i neutralizowania wszelkich form szkodliwych programów.

Oferując klientom wysokiej jakości produkt Kaspersky Lab , podnosimy jednocześnie,w szybkim tempie , swoją pozycję rynkową.
Rozbudowując sieć sprzedaży , pozyskujemy klientów w pełni zadowolonych z naszych usług.
Taka polityka naszej firmy jest już po raz drugi zauważona i doceniona przez firmę Kaspersky Lab Polska,która w dniach 5-7 września 2003 postanowiła zaprosić nas
na II Konferencję Partnerów. Spotkanie odbyło się w hotelu Amax , położonym nad Jeziorem Mikołajskim.

Bardzo cenimy sobie to spotkanie,ponieważ mogliśmy wymienić się z innymi Partnerami swoimi spostrzeżeniami , dotyczącymi oferty firmy. Wiemy,że będą one analizowane
i nie zostaną pominięte podczas wprowadzania nowych rozwiązań , mających wpływ na kształtowanie produktu , aby ten spełniał potrzeby klienta i był dostosowany
do możliwości rynku.
Nie możemy pominąć również faktu , iż w spotkaniu uczestniczyło kilkudziesięciu przedstawicieli i dystrybutorów , a my znaleźliśmy się w gronie trzech firm nagrodzonych tytułem Dystrybutor Roku.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)