IV Konferencja Partnerów Kaspersky Lab Polska – kolejne wyróżnienie dla Marken Systemy Antywirusowe

Kaspersky-wrecza-nagrody
19
Paź
2005

no comment adminci

Nasza firma , od kilku lat zajmuje się dystrybucją oprogramowania antywirusowego Kaspersky Lab. Uważamy , że produkt ten jest jednym z lepszych zabezpieczeń ,
jakie obecnie dostępne są na rynku.
Analitycy z Kaspersky Lab monitorują bowiem zagrożenia , jakie czyhają
na użytkowników internetu , a programiści opracowują coraz to nowsze
i efektywniejsze systemy zabezpieczeń przed cyberprzestępcami , którzy w roku 2005 mocno zaatakowali urządzenia przenośne i sektor finansowy .

Z raportu, jaki przedstawił Kaspersky Lab za rok 2005 , a dotyczący ” ewolucji złośliwego oprogramowania ” wynika , iż z roku na rok dochodzi do wzrostu ” kryminalizacji ” internetu.
Firma Kaspersky Lab , wypowiadając walkę cyberprzestępcom , proponuje najnowszą ochronę danych klientów indywidualnych i hurtowych.

Dbając o klienta – użytkownika internetu – nie zapomina również o resellerach , którzy w efektywny sposób docierają do nich , proponując im dopasowane do ich potrzeb zabezpieczenia.
Firma organizuje rokrocznie konferencje ,na których szkoli dystrybutorów , proponując im uczestnictwo w wykładach oraz nagradza ich za najlepsze wyniki sprzedaży.

IV Konferencja Partnerów Kaspersky Lab Polska odbyła się w Hotelu Gołębiewski w Wiśle , w dniach 28 – 30 października 2005 roku.
Wzięło w niej udział kilkudziesięciu partnerów. Nie zabrakło również i naszej firmy – Marken Systemy Antywirusowe.

Naszym działaniom przyświeca zasada elastyczności w dostosowaniu się do potrzeb klienta , co owocuje rosnącymi wynikami sprzedaży produktu.
W tym roku firma Kaspersky Lab Polska postanowiła kolejny raz wyróżnić nas w konkursie Dystrybutor Roku.

 

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)