V Konferencja Partnerów Kaspersky Lab Polska – wyróżnienie dla Marken Systemy Antywirusowe

5th_Conference_KLP_Sopot_03_thumb
18
Paź
2006

no comment adminci

Kaspersky Lab Polska V Konferencję zorganizował w przepięknie położonym hotelu Rezydent w Sopocie , 6-8 października 2006 roku.
Przedstawiciel firmy Marken Systemy Antywirusowe kolejny raz miał przyjemność wziąć udział w spotkaniu , które bogate było w wykłady , obejmujące informacje z zakresu licencjonowania produktów Kaspersky Lab. Podczas spotkań zapoznano dystrybutorów z nowymi rozwiązanIami i użytymi w nich technologiami.

Na Konferencję zaproszono partnerów z całej Polski. Podziękowano im za dobrą współpracę i szczególną dbałość o klienta.
Dystrybutorzy rozwiązań antywirusowych Kaspersky Lab z roku na rok podnoszą wyniki sprzedaży , za co zostają nagrodzeni.

W tym roku firmę Marken Systemy Antywirusowe doceniono za bardzo dobre wyniki sprzedaży rozwiązań Kaspersky Lab i jako jedną z niewielu uhonorowano tytułem Dystrybutora Roku.
Znaleźliśmy się w czołówce , ponieważ każdego klienta traktujemy indywidualnie. Diagnozujemy jego potrzeby a potem dobieramy produkt , by ten dobrze spełniał swoją funkcję.

 

Firma Kaspersky Lab dba o profesjonalizm resellerów w podejściu do klienta ,

w związku z czym przedstawiciele firm , biorących udział  w konferencji , otrzymują certyfikaty potwierdzające znajomość oprogramowania Kaspersky Lab , zasad licencjonowania i sprzedaży oraz obsługi technicznej produktów.

 

Pragniemy podziękować organizatorom V Konferencji za to, iż pożyteczne mogliśmy połączyć z przyjemnym.

W piątkowy wieczór zorganizowano dla nas wiele atrakcji , które służyły integracji partnerów.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)