V Konferencja Partnerów Kaspersky Lab Polska – wyróżnienie dla Marken Systemy Antywirusowe

5th_Conference_KLP_Sopot_03_thumb
18
Paź
2006

no comment adminci

Kaspersky Lab Polska V Konferencję zorganizował w przepięknie położonym hotelu Rezydent w Sopocie , 6-8 października 2006 roku.
Przedstawiciel firmy Marken Systemy Antywirusowe kolejny raz miał przyjemność wziąć udział w spotkaniu , które bogate było w wykłady , obejmujące informacje z zakresu licencjonowania produktów Kaspersky Lab. Podczas spotkań zapoznano dystrybutorów z nowymi rozwiązanIami i użytymi w nich technologiami.

Na Konferencję zaproszono partnerów z całej Polski. Podziękowano im za dobrą współpracę i szczególną dbałość o klienta.
Dystrybutorzy rozwiązań antywirusowych Kaspersky Lab z roku na rok podnoszą wyniki sprzedaży , za co zostają nagrodzeni.

W tym roku firmę Marken Systemy Antywirusowe doceniono za bardzo dobre wyniki sprzedaży rozwiązań Kaspersky Lab i jako jedną z niewielu uhonorowano tytułem Dystrybutora Roku.
Znaleźliśmy się w czołówce , ponieważ każdego klienta traktujemy indywidualnie. Diagnozujemy jego potrzeby a potem dobieramy produkt , by ten dobrze spełniał swoją funkcję.

 

Firma Kaspersky Lab dba o profesjonalizm resellerów w podejściu do klienta ,

w związku z czym przedstawiciele firm , biorących udział  w konferencji , otrzymują certyfikaty potwierdzające znajomość oprogramowania Kaspersky Lab , zasad licencjonowania i sprzedaży oraz obsługi technicznej produktów.

 

Pragniemy podziękować organizatorom V Konferencji za to, iż pożyteczne mogliśmy połączyć z przyjemnym.

W piątkowy wieczór zorganizowano dla nas wiele atrakcji , które służyły integracji partnerów.

FreshMail.pl