Wyróżnienie dla Marken Systemy Antywirusowe za wysoką sprzedaż produktu firmy F – Secure

F-secure-fsecure-marken-antywirus
23
Lis
2006

no comment adminci

Firma F – Secure od wielu lat buduje rynek rozwiązań antywirusowych w Polsce , tworząc oprogramowanie, które w części korzysta z silnika Bitdefender , dając klientowi gwarancję właściwej ochrony podczas korzystania ze stron internetowych , bez obawy przed atakiem hakerów , złodziei danych osobowych , czy złośliwym oprogramowaniem , które zniszczy pracę włożoną przez użytkownika komputera.
Dzięki temu oprogramowaniu można bezpiecznie , online dokonywać transakcji bankowych czy bez obaw robić zakupy.

System posiada też opcję , dzięki której można kontrolować , z jakich stron korzystają dzieci podczas obsługi komputera.
Ważne dla użytkownika jest to , że instalowanie systemu jest bardzo proste. Można go zastosować nawet na komputerze , które jest już zainfekowane złośliwym oprogramowaniem. System ten jest też bardzo przydatny w momencie przeglądania stron internetowych lub surfowania po portalach społecznościowych. Chroni bowiem przed złośliwymi łączami. Oprogramowanie posiada jeszcze ważną informację
dla graczy. Pozwala na użycie pełnej mocy komputera , bowiem chroni przed wirusami , które znacznie spowalniają jego pracę.

Duże możliwości oprogramowania przyciągają ogromną grupę klientów , która rośnie z roku na rok.

W 2006 roku polski oddział firmy F – Secure zorganizował konferencję , poświęconą nowym rozwiązaniom wprowadzanym na rynek. Podczas spotkania omawiane też były zasady współpracy z partnerami.
Ważnym punktem spotkania było wyróżnienie resellerów , u ktorych obserwuje się duży progres wyników sprzedaży.

W czasie konferencji firma Marken Systemy Antywirusowe została nagrodzona Statuetką za najlepsze wyniki sprzedaży . To dla nas zaszczyt móc pochwalić się takim wyróżnieniem, które jeszcze bardziej zmotywuje nas do wzmożonej pracy
i oferowania coraz to lepszych rozwiązań dla klientów tej marki.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)