Kaspersky Lab na konferencji „Bezpieczeństwo w Firmie” w Gdańsku

23 czerwca 2008 no comment adminci

20 czerwca 2008 r. w auli hotelu Holiday Inn w Gdańsku odbyła się Konferencja „Bezpieczeństwo w Firmie”. Organizatorami konferencji była firma Marken Sytemy Antywirusowe (https://www.marken.com.pl), zajmująca się dystrybucją i wdrażaniem rozwiązań w zakresie ochrony i bezpieczeństwa sieci komputerowych, oraz Kaspersky Lab – producent rozwiązań służących do ochrony danych. Celem konferencji było zaprezentowanie najnowszych rozwiązań i technologii związanych z bezpieczeństwem informatycznym.

W sympozjum udział wzięło ponad 50 zaproszonych osób związanych z różnymi gałęziami gospodarki. Zostało wygłoszonych 7 referatów, których problematyka dotykała szerokiego spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem w firmie. Referaty wygłaszane były przez przedstawicieli producentów Kaspersky Lab, Netasq a także osoby reprezentujące firmę Marken Systemy Antywirusowe. Organizatorzy zapowiadają kolejne spotkania, które będą poświęcone tej tematyce.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)