Kaspersky Lab chroni routery Linksys

lniksys
14
Wrz
2008

no comment adminci

Konsorcjum FEN podpisało umowę o współpracy z firmą Marken, dystrybuującą rozwiązania Kaspersky Lab.

Dzięki umowie, wybrane urządzenia sieciowe Linksys dostarczane przez FEN będzie można kupić z trzymiesięczną, darmową licencją na program antywirusowy Kaspersky Internet Security 2009 oraz z 30-proc. zniżką na zakup jego kontynuacji.

W sklepach komputerowych pojawi się 10 modeli routerów marki Linksys, oznaczonych specjalną promocyjną nalepką „Chronione przez Kaspersky Lab”. Każdy, kto zakupi oznaczony w ten sposób produkt będzie mógł przez 90 dni bezpłatnie korzystać z kompleksowej ochrony sieci przed wirusami, robakami, trojanami oraz szkodliwymi programami. Po tym okresie, użytkownik otrzyma znaczną bonifikatę – aż 30 proc. na zakup kontynuacji licencji.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)