VII Konferencja Partnerów Kaspersky Lab Polska – 2008 r.

KASPERSKY-KONFERENCJA-POLSKA
15
Paź
2008

no comment adminci

Firma Kaspersky Lab Polska , znana z profesjonalnej obsługi klientów , zorganizowała 18 października 2008 , w częstochowskim hotelu Mercure Patria ,
VII Konferencję Partnerów Lab Polska , podczas której uhonorowała Partnerów zajmujących się sprzedażą oprogramowania antywirusowego.

Na uwagę zasługuje fakt, iż firma nie skupia się wyłącznie na dystrybucji produktu , ale kładzie szczególny nacisk na edukację użytkowników i zdobywanie eksperckiej wiedzy przez pracowników.

Konferencja poświęcona była w znacznej mierze nagrodzeniu najlepszych Partnerów , ale równie ważnym punktem było zaprezentowanie , w formie wykładów ,
zasad sprzedaży oraz użytych w produkcie nowych technologii.
Wprowadzanie przez firmę innowacji technicznych służy nie tylko podnoszeniu wyników sprzedaży , ale przede wszystkim monitorowaniu cyberzagrożeń ,
w celu ochrony tego , co dla klienta jest najważniejsze.

W konferencji , w której wzięli udział Partnerzy z całej Polski , wyróżniono cztery firmy zajmujące się dystrybucją oprogramowania Kaspersky Lab. Firmę Marken Systemy Antywirusowe nagrodzono za bardzo dobre wyniki sprzedaży rozwiązań Kaspersky Lab.

Organizator imprezy,kładący duży nacisk na profesjonalną obsługę klienta , w równym stopniu troszczy się o swoich pracowników, w związku z tym wyróżnienia dla Partnerów zostały wręczone podczas uroczystej kolacji w Restauracji Spichlerz , położonej w Olsztynie koło Częstochowy , u podnóża ruin czternastowiecznego zamku.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)