Firma Marken Systemy Antywirusowe nagrodzona

19 lutego 2009 no comment adminci

Firma Marken Systemy Antywirusowe otrzymała po raz drugi z rzędu prestiżowy certyfikat Solidna Firma.

Uroczystość wręczenia nagród z udziałem wicemarszałka Wiesława Byczkowskiego odbyła się w dniu 27.01.2009 r. w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku. Organizatorem przedsięwzięcia jest wydawca Magazynu Konsumenta „Solidna Firma”, a patronat nad nim sprawuje Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej.

Celem Programu Konsumencko-Gospodarczego Solidna Firma jest propagowanie zasad etyki w biznesie oraz promowanie firm preferującym uczciwość i jawność działania.Weryfikacja odbywa się w trzech etapach, w których starannie sprawdza się przedsiębiorstwa pod kątem m.in. przestrzegania praw konsumenta, prawa pracy, terminowości płatności wszelkich zobowiązań oraz prowadzonych działań proekologicznych. Działalność firmy podczas całego procesu kontroli jest oceniana przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych.

Firma Marken Systemy Antywirusowe spełniła wszystkie wymogi podczas trzyetapowej weryfikacji w Programie Konsumencko-Gospodarczym otrzymując cenny certyfikat rzetelności „solidna firma 2008”. Uzyskanie jego było możliwe dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników w sprawy firmy oraz doskonałej organizacji pracy. Przyznane wyróżnienie potwierdza status firmy MARKEN Systemy Antywirusowe jako solidnego partnera w biznesie.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)