10-cio lecie firmy MARKEN Systemy Antywirusowe

19 maja 2009 no comment adminci

01 marca 2009 r. firma MARKEN Systemy Antywirusowe obchodziła dziesięciolecie swojej działalności, które zostało uświetnione uroczystym obiadem. W trakcie trwania obchodów złożono podziękowania i wręczono wyróżnienia pracownikom firmy.

W przeciągu dziesięciu lat swojej działalności związanej z dystrybucją oprogramowania antywirusowego firma MARKEN Systemy Antywirusowe osiągnęła liczne sukcesy. Od 2002 roku jest liderem na rynku polskim w sprzedaży rozwiązań oprogramowania Kaspersky, czego dowodem jest coroczne otrzymywany prestiżowy dyplom „Dystrybutora Roku” przyznawany za najlepszą sprzedaż. Od 2004 r. posiada najwyższy status Platinum w systemie partnerskim sprzedaży programów ESET. W 2006 r. w uznaniu za najlepsze wyniki w sprzedaży produktów F-Secure, firma Marken Systemy Antywirusowe odebrała nagrodę „Victor F-Secure”.

W 2008 roku jako jedyna firma z Polski otrzymała międzynarodowe wyróżnienie i nagrodę za wieloletnie zaangażowanie i wybitne doskonałe wyniki sprzedaży za rok 2007 produktów Kaspersky Lab. Ponadto uzyskała dwukrotnie certyfikat ”solidna firma 2007” i ”solidna firma 2008”, który jest wydawany przedsiębiorstwom sprawdzonym i wiarygodnym preferującym solidność i jawność działania.

Wyniki takie, firma Marken Systemy Antywirusowe osiągnęła, dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników w sprawy firmy oraz doskonałej organizacji pracy.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)