Marken Systemy Antywirusowe – Dystrybutorem Kaspersky Lab Roku 2009

kaspersky-antywirus-marken
30
Paź
2009

no comment adminci

VIII Konferencja Kaspersky Lab Polska została zorganizowana w stylowo urządzonym hotelu City Park Residente w Poznaniu – 17 i 18 października 2009 roku.
Jak zwykle , do wzięciaw niej udziału zaproszono Partnerów Kaspersky z całej Polski.

Marken Systemy Antywirusowe kolejny raz był nie tylko uczestnikiem Konferencji, ale jednym z wyróżnionych tytułem ” Dystrybutor Roku 2009″ ,
za bardzo dobre wyniki sprzedaży.

Firma Marken Systemy Antywirusowe , istniejąca na rynku od dziesięciu lat , aktywnie działa w branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie Polski. Firma zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych , szczególnie oprogramowania antywirusowego.

W swojej szerokiej ofercie posiada rozwiązania , które otrzymały certyfikaty
w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie.
Naszą firmę charakteryzuje kompleksowa obsługa klienta , z którym kontakt
nie kończy się tylko na sfinalizowaniu transakcji. Firma Marken Systemy Antywirusowe oferują dalszą , bezpłatną obsługę techniczną w zakresie instalacji
i konfiguracji aplikacji i urządzeń oraz służy pomocą przy wyborze optymalnych rozwiązań ochrony do posiadanych zasobów informatycznych.

Pracownicy firmy Marken Systemy Antywirusowe wyszukują coraz to nowe możliwości dotarcia do klienta.
Mają ku temu duże możliwości , bowiem rokrocznie , podczas konferencji ,
Kaspersky Lab organizuje wykłady , zapoznając resellerów z nowymi technologiami użytymi w produkcie.

Kolejne konferencje Kaspersky Lab są dla nas okazją do wymiany doświadczeń
i wzbogacenia wiedzy , aby w kontakcie z potencjalnym klientem móc się wykazać elastycznością w dopasowywaniu usług do jego oczekiwań.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)