Pierwszy z cyklu Dni Otwartych dla biznesu już za nami

Baner_do_maila_v2_650x150
14
Kwi
2010

no comment adminci

21 kwietnia w Gdyni odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Rób swój biznes – resztę zostaw specjalistom. Dzień Otwarty, z myślą o przedstawicielach małych i średnich firm z województwa pomorskiego, poprowadził Platynowy Partner Comarch – firma Insoft Consulting Sp. z o.o. Kolejna konferencja już 5 maja w Jaworznie.

– Spotkanie było świetną okazją dla pomorskich przedsiębiorców do zapoznania się z rozwiązaniami usprawniającymi zarządzanie w firmach oraz ich codzienną pracę. Niezwykle cennym doświadczeniem dla uczestników było sprawdzenie jak program Comarch OPT!MA usprawnia pracę w innych przedsiębiorstwach – gośćmi specjalnymi konferencji byli przedstawiciele Biura Rachunkowego ULGA S.C. oraz MARKEN Systemy Antywirusowe, którzy na co dzień korzystają z oprogramowania oferowanego przez Comarch – relacjonuje Ewa Ziemann-Starczewska z Insoft Consulting Sp. z o.o.

Podczas konsultacji z ekspertami z zakresu księgowości, rozliczeń oraz narzędzi informatycznych, pomorscy przedsiębiorcy z sektora MSP otrzymali szereg praktycznych wskazówek dotyczących prowadzenia biznesu. Zaproszeni eksperci przybliżyli uczestnikom spotkania korzyści płynące z zastosowania nowoczesnych rozwiązań oraz podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. – Interesujące są informacje na temat możliwości wynajmu oprogramowania oraz kontaktów z biurem rachunkowym poprzez internet – powiedziała jedna z uczestniczek. – Poznałem program do prowadzenia małej firmy, duże wrażenie robi dostęp do systemu z każdego miejsca, w dowolnym czasie – dodał inny uczestnik.

– Bezpośredni kontakt z przedsiębiorcami, rozmowy, konsultacje, a przede wszystkim duża dawka wiedzy o nowoczesnych rozwiązaniach takich jak Comarch OPT!MA oraz współpracy firm z biurami rachunkowymi – to wszystko składa się na Dzień Otwartym dla biznesu. To ważne doświadczenie zarówno dla uczestników spotkania, jak i dla nas – dodaje Ewa Ziemann-Starczewska z Insoft Consulting Sp. z o.o.

Spotkania Rób swój biznes – resztę zostaw specjalistom organizowane są do 30 czerwca 2010 roku na terenie całej Polski (Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Kępno, Koszalin, Kraków, Krosno, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Nowy Targ, Piotrków Trybunalski, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Tarnów, Wałbrzych, Warszawa, Wigry, Wrocław).

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)