IX Konferencja Partnerów Kaspersky Lab Polska w Zakopanem – wyróżnienie dla Marken Systemy Antywirusowe

KASPERKSY-ZAKOPANE (1)
20
Paź
2010

no comment adminci

Kaspersky Lab Polska z dbałością , zorganizował kolejną konferencję , która odbyła się w dniach 23-24 października  2010 r. w przepięknie położonym Hotelu Grand Stamary w Zakopanem.

Zgromadziła ona dystrybutorów z całej Polski.  Firma skupiła się głównie na wręczeniu wyróżnień najlepszym Partnerom Kaspersky Lab, ale jak zawsze , równie dużą wagę przywiązała do szkolenia resellerów.  Kaspersky Lab regularnie analizuje rynek zagrożeń po to , by poznać najnowsze sposoby cyberprzestępcze. Taka dogłębna analiza pozwala być o krok przed przestępcami internetowymi. Wnioski wyciągnięte przez analityków pozwalają firmie na wprowadzenie na rynek coraz to nowszych produktów.

Podczas konferencji zapoznano nas z premierami innowacyjnych rozwiązań.

Ważne dla nas jest również to , że spotkanie nie przybrało tylko formę wykładu.

      Podczas uroczystej kolacji , w obecności kadry kierowniczej , mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniami z innymi Partnerami. Ciekawym i zaskakującym rozwiązaniem , przygotowanym przez organizatora konferencji , było tematyczne ustawienie stołów , co sprzyjało wymianie doświadczeń z większą liczbą dystrybutorów.

Wnioski wyciągnięte z konstruktywnej rozmowy pozwolą nam jeszcze bardziej w doborze metod , w celu pozyskania przez Marken Systemy Antywirusowe większej grupy zadowolonych klientów.

 Kaspersky Lab docenia profesjonalizm i zaangażowanie Partnerów , przyznając najprężniej działającym firmom miano Dystrybutora Roku.

W tym roku Kaspersky Lab  wyróżnił sześciu Partnerów spośród kilkudziesięciu , których uhonorował tytułem ” Dystrybutor roku 2010″.
Firma Marken Systemy Antywirusowe już po raz dziewiąty stała się jego posiadaczem.

FreshMail.pl