IX Konferencja Partnerów Kaspersky Lab Polska w Zakopanem – wyróżnienie dla Marken Systemy Antywirusowe

KASPERKSY-ZAKOPANE (1)
20
Paź
2010

no comment adminci

Kaspersky Lab Polska z dbałością , zorganizował kolejną konferencję , która odbyła się w dniach 23-24 października  2010 r. w przepięknie położonym Hotelu Grand Stamary w Zakopanem.

Zgromadziła ona dystrybutorów z całej Polski.  Firma skupiła się głównie na wręczeniu wyróżnień najlepszym Partnerom Kaspersky Lab, ale jak zawsze , równie dużą wagę przywiązała do szkolenia resellerów.  Kaspersky Lab regularnie analizuje rynek zagrożeń po to , by poznać najnowsze sposoby cyberprzestępcze. Taka dogłębna analiza pozwala być o krok przed przestępcami internetowymi. Wnioski wyciągnięte przez analityków pozwalają firmie na wprowadzenie na rynek coraz to nowszych produktów.

Podczas konferencji zapoznano nas z premierami innowacyjnych rozwiązań.

Ważne dla nas jest również to , że spotkanie nie przybrało tylko formę wykładu.

      Podczas uroczystej kolacji , w obecności kadry kierowniczej , mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniami z innymi Partnerami. Ciekawym i zaskakującym rozwiązaniem , przygotowanym przez organizatora konferencji , było tematyczne ustawienie stołów , co sprzyjało wymianie doświadczeń z większą liczbą dystrybutorów.

Wnioski wyciągnięte z konstruktywnej rozmowy pozwolą nam jeszcze bardziej w doborze metod , w celu pozyskania przez Marken Systemy Antywirusowe większej grupy zadowolonych klientów.

 Kaspersky Lab docenia profesjonalizm i zaangażowanie Partnerów , przyznając najprężniej działającym firmom miano Dystrybutora Roku.

W tym roku Kaspersky Lab  wyróżnił sześciu Partnerów spośród kilkudziesięciu , których uhonorował tytułem ” Dystrybutor roku 2010″.
Firma Marken Systemy Antywirusowe już po raz dziewiąty stała się jego posiadaczem.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)