Marken Systemy Antywirusowe dystrybutorem antywirusa TrustPort

23 sierpnia 2011 no comment adminci

Firma Marken Systemy Antywirusowe z Gdyni została Oficjalnym i wyłącznym Partnerem TrustPort w Polsce – głównego dostawcy rozwiązań w zakresie oprogramowania do ochrony danych i bezpiecznej komunikacji.

TrustPort był początkowym rozwiązaniem bezpieczeństwa opracowanym w ramach firmy AEC, od jej powstania w 1991 roku. Na początku zaprojektowany został dla potrzeb korporacyjnych, zarówno w kierunku ochrony stacji roboczych jak i całej sieci. Dzięki integracji kilku aplikacji bezpieczeństwa powstało kompleksowe zabezpieczenie TrustPort Workstation. Poprzez połączenie technologii antywirusowych i antyspamowych powstał Trustport Gateway. Asortyment TrustPort stał się znany jako wysokiej jakości oprogramowanie. Rozwiązania tej marki zaczęły zbierać nagrody za jakość i regularnie utrzymują doskonałą pozycję wśród bardzo silnej konkurencji.
W marcu 2008 roku w wyniku podziału firmy AEC powstała niezależna firma TrustPort PC Security.

W 2010 roku TrustPort uzyskał certyfikacje West Coast Labs w Anti-Virus Desktop oraz Anti-Virus kategorii Dezynfekcja. Regularnie otrzymuje nagrody przyznawane przez Virus Bulletin jako program, który potrafi wykryć 100% wirusów oraz nagrody AV-Comparatives

Nowy przedstawiciel zachęca do nawiązywania współpracy przy sprzedaży tego oprogramowania wszystkich przedsiębiorców, którzy chcieliby włączyć rozwiązania TrustPort do swojej oferty i zwiększyć sprzedaż oferując szeroki wachlarz programów, usług i rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta.

Dotychczas Marken dał się poznać jako jeden z największych w Polsce dystrybutorów oprogramowania Kaspersky i ESET. Partnerstwo z TrustPortem to kolejny już krok w rozwoju firmy, wzbogacający jej ofertę o wachlarz wartościowych produktów oraz pozwalający na mocniejsze niż do tej pory zaistnienie na naszym rynku jednej z ważniejszych światowych marek z dziedziny bezpieczeństwa informatycznego.
Więcej informacji znaleźć można na stronie https://www.trustport.marken.com.pl/

***
TrustPort jest producentem i dostawcą potężnego oprogramowania antywirusowego, opartego na zaawansowanych technologiach, i na niezrównanym filtrowaniu niechcianych danych. Rozwijając swoje produkty, TrustPort przykłada dużą wagę do środków wydajności, niezawodności i łatwości obsługi. TrustPort jest jednym z głównych dostawców rozwiązań w zakresie oprogramowania do ochrony danych i bezpiecznej komunikacji. W swoim portfolio posiadają produkty zarówno dla użytkowników domowych i klientów korporacyjnych. Firma zatrudnia wielu doświadczonych informatyków, którzy są zawsze gotowi by pomóc klientom rozwiązywać problemy z bezpieczeństwem, z którymi spotykamy się coraz częściej w świecie technologii informacyjnych.

Marken Systemy Antywirusowe istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Firma zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. W swojej ofercie posiada rozwiązania, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: BitDefender, Kaspersky, ESET, Avast, F-Secure, USB Lock, DeviceLock, NETASQ, G DATA, Acronis.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)