Marken Systemy Antywirusowe po raz drugi „Tytanem Sprzedaży”

27 października 2011 no comment adminci

W 2011 roku firma Dagma zaprosiła przedstawicieli kilkudziesięciu firm z całej Polski , którzy zajmują się sprzedażą rozwiązań informatycznych , chroniących

w sieci zasoby klientów.

Jak co roku , partnerzy Dagmy zapoznali się z nowościami , w przygotowanej ofercie Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Dagma , które poinformowało uczestników o utworzeniu nowych zapór sieciowych , stanowiących system zabezpieczeń przed intruzami  w internecie.

Dagma poinformowała , że wprowadza do swojej oferty nowy produkt firmy Akeia –  kopię bezpieczeństwa danych , która posłuży klientom do odtworzenia oryginalnych zasobów.

       Zwieńczeniem spotkania było wręczenie dziesięciu statuetek Tytanów Sprzedaży ESET 2011 , podczas uroczystej , wieczornej gali , która odbyła się

w hotelu Windsor Palace  w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim ,

koło Warszawy.

W ręce właściciela naszej firmy – Marken Systemy Antywirusowe – trafił już drugi tytuł Tytana Sprzedaży.

W tym roku znaleźliśmy się w gronie Złotej Dziesiątki Partnerów ESET.

Gośćmi specjalnymi trzeciej edycji projektu byli : Adam Kubinyi, Channel Sales Manager dla EMEA firmy ESET, Ignacio Sbampato, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży firmy ESET oraz Akos Bodis, Dyrektor Regionalny firmy NETASQ dla Europy Centralnej i Wschodniej.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)