Bitdefender Internet Security 2012 Produktem Roku 2011

14 stycznia 2012 no comment adminci

Magazyn PC World każdego roku przyznaje swoje nagrody najlepiej ocenianym produktom, technologiom i usługom, jakie pojawiły się w czasie ostatnich 12 miesięcy. Redakcja magazynu przyznaje tytuł opierając się na wynikach rygorystycznych testów przeprowadzonych przez własne laboratorium badawcze.

Uzyskanie przez Bitdefender Internet Security 2012znaku Produkt Roku stanowi gwarancję jego najwyższej jakości i jest kolejnym potwierdzeniem doskonałych wyników programu w testach publikowanych przez inne, niezależne organizacje, takie jak AV-Test.

Bitdefender uzyskał najwyższe oceny w kategorii wykrywania i ochrony komputera przed nieznanymi zagrożeniami (zero-day), także przeprowadzanymi poprzez strony www oraz pocztę elektroniczną. Jak podkreśla redakcja magazynu, w ciągu dwóch miesięcy testów program ten nie popełnił żadnego błędu, co rzadziej lub częściej zdarzało się konkurencji.

„Bardzo cieszy nas uzyskanie tak cennego wyróżnienia, jakim jest tytuł Produkt Roku 2011 magazynu PC World, przez oprogramowanie, którego wprowadzenie na polski rynek było naszym udziałem” mówi Marek Markowski, właściciel firmy Marken Systemy Antywirusowe, oficjalny dystrybutor Bitdefendera w Polsce. „Seria sukcesów produktów tej marki w badaniach zagranicznych organizacji znajduje potwierdzenie także w rodzimych testach, co dla nas stanowi ukoronowanie udanego roku współpracy z rumuńskim producentem.”

Informację o wszystkich laureatach rankingu Produkt Roku 2011, znaleźć można na stronie: https://pcworld.pl/produktroku

***

Bitdefender® to twórca jednej z najszybciej i najefektywniej rozwijających się linii cenionego na świecie oprogramowania bezpieczeństwa. Od 2001 roku Bitdefender jest pionierem branży, opracowującym i wdrażającym nagradzane technologie bezpieczeństwa. Każdego dnia Bitdefender chroni cyfrowe doświadczenia dziesiątek milionów użytkowników domowych i korporacyjnych na całym świecie. Rozwiązania Bitdefender rozpowszechniane są poprzez globalną sieć partnerów i dystrybutorów z wielu krajów.

Ostatnio firma uzyskała szereg niezależnych rekomendacji w Stanach Zjednoczonych, Zjednoczonym Królestwie i innych krajach Europy, takich jak ConsumerSearch, Which?, Stiftung Warentest czy Taenk. Technologia antywirusowaBitdefendera znalazła się na szczycie wiodących w branży testów AV-Test i AV-Comparatives. Więcej informacji na temat Bitdefendera i jego produktów można znaleźć na stronach internetowych poświęconych rozwiązaniom bezpieczeństwa. Dodatkowo, na stronie www.malwarecity.com Bitdefender przedstawia kulisy i najbardziej aktualne informacje dotyczące zagrożeń bezpieczeństwa, pozwalając użytkownikom śledzić jego codzienną walkę ze złośliwym oprogramowaniem.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)