TrustPort Total Protection i wybrane modele routerów marki 8level.

trusport-total-protection-2012
14
Sty
2012

no comment adminci

Firma Sunnyline wraz z firmą Marken zorganizowała specjalną akcję promocyjną na program TrustPort Total Protection i wybrane modele routerów marki 8level.

 

Każdy klient, który od dnia 17.05.2012r zakupi jeden z wybranych routerów marki 8level otrzyma dodatkowo możliwość przetestowania programu TrustPort Total Protection przez okres 90 dni.

Modele routerów biorące udział w promocji oznaczone są specjalna naklejką i zawierają płytę z instrukcją i programem oraz ulotkę informacyjną.

Aby otrzymać program TrustPort z licencją na 90 dni wystarczy zakupić router WRT-150, WRT-150A lub WRT-300 oznaczony specjalną nakleją. Do routera dołączona jest płyta z instrukcją i programem oraz ulotka z adresem strony gdzie po rejestracji i podaniu kodu promocyjnego otrzymamy klucz licencyjny na 90 dni.
Dla wszystkich zainteresowanych jest także możliwość zakupu przedłużenia licencji ze specjalnym 20% rabatem u wybranych partnerów akcji.
Dokładne informacje o partnerach znajdują się na stronie: https://www.8level.eu/trustport/

TrustPort Total Protection zapewnia maksymalną ochronę przed cyberprzestępczością i kradzieżą cennych danych. Maksymalne bezpieczeństwo dla ochrony komputera przed złośliwym oprogramowaniem, zagrożeniami online i wykorzystywaniem prywatnych danych.

Więcej informacji o linii produktów TrustPort można znaleźć na stronie https://www.trustport.marken.com.pl/product

**

Marka 8level powstała w 2007 roku w wyniku inwestycji w rozwój nowoczesnych technologii, które stanowią podstawę w budowie naszego nowego „cyfrowego domu”. W roku 2008 rozpoczęto produkcję pierwszej bramki VoIP, która pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne poprzez Internet. Obecnie prowadzone są wytężone prace nad wprowadzeniem rozwiązań multimedialnych, które znajdą zastosowanie w każdym nowoczesnym – cyfrowym domu. Już na samym początku procesu produkcyjnego – a więc podczas fazy projektowania – kładziony jest nacisk na ponadprzeciętną funkcjonalność oraz bardzo wysoką jakość wykonania oferowanych urządzeń. Wszystko to przy zachowaniu kluczowego parametru jakim jest przystępna cena.

Sunnyline Computer Products Poland to spółka utworzona w 1993 roku, która jest producentem, dystrybutorem oraz importerem akcesoriów komputerowych. Dodatkowo jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu sieciowego marki 8level i TP-LINK. Sunnyline jest również wyłącznym dystrybutorem sprzętu do budowy sieci pasywnych marki LINKBASIC, a także dystrybuuje specjalistyczne urządzenia do monitoringu IP marki KGuard oraz wysokiej klasy systemy akustyczne marki Microlab Technology.

TrustPort jest producentem i dostawcą potężnego oprogramowania antywirusowego, opartego na zaawansowanych technologiach, i na niezrównanym filtrowaniu niechcianych danych. Rozwijając swoje produkty, TrustPort przykłada dużą wagę do środków wydajności, niezawodności i łatwości obsługi. TrustPort jest jednym z głównych dostawców rozwiązań w zakresie oprogramowania do ochrony danych i bezpiecznej komunikacji. W swoim portfolio posiadają produkty zarówno dla użytkowników domowych i klientów korporacyjnych. Firma zatrudnia wielu doświadczonych informatyków, którzy są zawsze gotowi by pomóc klientom rozwiązywać problemy z bezpieczeństwem, z którymi spotykamy się coraz częściej w świecie technologii informacyjnych.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)