FreshMail.pl

Marken laureatem Programu Solidna Firma 2011

28 marca 2012 no comment adminci

Firma Marken Systemy Antywirusowe już po raz piaty otrzymała tytuł „Solidna Firma”. Poprzednie wyróżnienia otrzymała w latach: 2007, 2008, 2009 oraz 2010.

Certyfikat Solidna Firma jest najskuteczniejszym potwierdzeniem wiarygodności firmy jako rzetelnego płatnika oraz dobrego pracodawcy.

Program gospodarczo-konsumencki Solidna Firma to system oceny i weryfikacji przedsiębiorstw przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych. W swoim założeniu ma za zadanie propagowanie zasad etyki biznesu takich jak rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach miedzy partnerami gospodarczymi.

Zgodnie z założeniami regulaminu programu promuje tylko firmy przestrzegające praw konsumenta, wolnej konkurencji i rzetelności biznesowej.
Jest to cenne wyróżnienie dla firmy Marken Systemy Antywirusowe, które plasuje ja w czołówce polskich najlepszych partnerów dla konsumentów, innych podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych.W dotychczasowych edycjach wręczono łącznie ponad 2200 certyfikatów. Laureatami są zarówno firmy małe, średnie jak i duże, działające na całym świecie oraz funkcjonujące wyłącznie w jednym regionie.
Informacje o programie

Program Solidna firma jest najlepiej promowanym przedsięwzięciem tego typu w Polsce. Lista kandydatów i laureatów były dotychczas zamieszczone na blisko 3000 billboardów, kilku tysiącach plakatów oraz licznych publikacjach prasowych, folderach i ulotkach. Pełna lista laureatów była publikowana m.in. w Rzeczypospolitej oraz Pulsie Biznesu.Aktualnych uczestników można znaleźć na www.solidnafirma.pl – oficjalnej stronie Programu oraz w Magazynie Solidna Firma. Uczestnicy Programu wzięli udział w ponad stu spotkaniach, seminariach i szkoleniach . stanowiły one doskonałą okazję do wymiany poglądów, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz bezpośredniego spotkania z przedstawicielami rządu i parlamentu. Laureaci brali udział w audycjach radiowych i telewizyjnych, wypowiadali się na łamach prasy centralnej i lokalnej.

Zapisz się do newslettera

Wyślij mi swój biuletyn (możesz zrezygnować w dowolnym momencie).

FreshMail.pl