Bitdefender wspomaga szkolenia młodzieży Lechii

4 marca 2013 no comment adminci

Marken Systemy Antywirusowe oficjalny dystrybutor marki Bitdefender w Polsce informuje, że przez najbliższy miesiąc kibice Biało-Zielonych mogą skorzystać z wyjątkowej oferty przygotowanej wspólnie przez Bitdefender i Lechię Gdańsk.

Po wejściu na stronę www.bitdefender.emarken.pl/lechia każdy kibic Lechii będzie mógł skorzystać z sześciomiesięcznej, darmowej wersji testowej programu Bitdefender Antivirus Plus 2013. Dodatkowo wszyscy kibice Klubu, mogą zakupić oprogramowanie Bitdefender z 20% zniżką. Każdy zakup wykonany za pośrednictwem oficjalnej strony Lechii Gdańsk, wiąże się również z przekazaniem środków na wsparcie szkolenia młodzieży Lechii. Kupując program antywirusowy Klub otrzymuje wsparcie finansowe.

W Lechii Gdańsk trenuje na co dzień blisko pół tysiąca dzieci. Pomimo iż klub uważa się za jeden z najlepszych, każdy ma możliwość spróbowania w nim swoich sił. Lechia kładzie nacisk także na propagowanie sportu wśród najmłodszych – dzieci będą mają równą szansę rozwoju fizycznego i realizację swoich pasji sportowych przez futbol w atmosferze fair play.

Jednym z najistotniejszych elementów programu jest to, że nie koncentruje się on wyłącznie na wyszukiwaniu największych talentów wśród najmłodszych – z predyspozycjami do wyczynowego uprawiania sportu, ale obejmuje też swoim oddziaływaniem szeroką grupę dzieci i młodzieży, która chce grać w piłkę na poziomie amatorskim.

Firma Marken Systemy Antywirusowe, która jest przedstawicielem producenta oprogramowania Bitdefender pochodzi z Gdyni, istnieje od 1999 roku, od początku swojej działalności stara się pomagać w drobnych akcjach społecznych.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)