Bitdefender liderem testów pakietów zabezpieczających

10 grudnia 2013 no comment adminci

Bitdefender Internet Security 2014 pokonał swoich rywali w testach i zestawieniu najlepszych pakietów zabezpieczających na rok 2014 przeprowadzonych przez redakcję PC World.

 

Ciągłe udoskonalanie swojego pakietu zabezpieczającego doprowadziło firmę Bitdefender także do czołówki w wynikach niezależnego laboratorium testowego – AV-TEST. W okresie za wrzesień i październik oprogramowanie te znalazło się w pierwszej trójce zdobywając wysokie noty za wydajność, ochronę oraz użyteczność (mierzoną jak najmniejszą ilością fałszywych alarmów i fałszywych powiadomień w trakcie skanowania).

Wersja Bitdefender 2014 bazuje na sukcesie swojego poprzednika z zeszłego roku, będąc udoskonalona i wyposażona w dodatkowe, nowe funkcje. Jedną z nich jest Bitdefender Wallet, będący menadżerem haseł wpisywanych na komputerze. Współpracuje z większością popularnych przeglądarek internetowych, uzupełniając nasze hasła gdy tego potrzebujemy. Gdy ich nie potrzebujemy znajdują się w miejscu silnie zabezpieczonym przez oprogramowanie Bitdefender, dostęp do nich uzyskujemy wpisując hasło przy starcie systemu (lub opcjonalnie przy każdym uruchomieniu przeglądarki). Również najnowsza technologia Bitdefender Photon to innowacyjna, ekskluzywna technologia, która wyraźnie poprawia szybkość i wydajność w ciągu kilku godzin przez stopniowe inteligentne dostosowywanie się do komputera. Technologia Photon bada aktualnie zainstalowane aplikacje i konfiguracje na komputerze użytkownika „inteligentnie”, ucząc się, które procesy należy monitorować, a które nie. W rezultacie skanowane i monitorowane są tylko pliki , które potrzebują stałego nadzoru, a zasoby komputera nie są niepotrzebnie zajmowane.

Oczywiście wersja 2014 posiada wszystkie funkcje swojego poprzednika – udoskonalone, aby działały jeszcze lepiej i wydajniej. Dwukierunkowy firewall nieustannie monitoruje połączenia internetowe i uniemożliwia nieautoryzowany dostęp, nawet w sieci Wi-Fi. Aktywna kontrola pozwala zobaczyć w monitorze uruchomionych procesów wszystkie, które w tej chwili działają i oznaczenia podejrzanych aktywności. Rewelacyjna funkcja Autopilot podejmuje za Ciebie wszystkie niezbędne decyzje dotyczące bezpieczeństwa, pozwalając Ci na nieprzerywaną komunikatami lub spowolnieniami komputera rozrywkę – gry, oglądanie filmów itp.; wykorzystanie tego trybu oznacza brak wyskakujących okienek, brak alertów – w zasadzie brak konieczności konfigurowania czegokolwiek.

Wersja 2014 jest dostępna w wersji angielskiej. Aby zachęcić użytkowników do wybrania oprogramowania Bitdefender, dystrybutor Marken Systemy Antywirusowe przygotował konkursy i specjalną ofertę na polskim Fan Page oprogramowania Bitdefender, który można znaleźć pod adresem: https://www.facebook.com/ANTYWIRUS

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)