Pakiety Bitdefender Edu – uczymy bezpieczeństwa

7 stycznia 2014 no comment adminci

Marka Bitdefender wzbogaciła się o nowy produkt skierowany do społeczności, która bierze udział w procesie edukacyjnym – nauczycieli, studentów, uczniów oraz całych szkół. Do nich skierowano pakiety ochronne oparte o oprogramowanie Bitdefender Internet Security 2014, które to zdobyło uznanie na rynku światowym.

 

Wersja 2014, która w polskiej wersji językowej weszła do sprzedaży w połowie grudnia 2013 r. została rozszerzona o innowacyjna technologię Photon, która przyspiesza skanowanie poprzez stopniowe dostosowanie się do komputera.

Oprogramowanie Bitdefender dzięki nieinwazyjnej i niezwykle szybkiej technologii skanowania, oferuje rozszerzoną, dyskretną ochronę przed e-zagrożeniami. Integruje ochronę antywirusową, antyspam, antyphising, zaporę sieciową, kontrolę rodzicielską oraz zabezpieczenia sieci społecznościowych.

Pakiety edukacyjne mają na celu zwiększenie świadomości o zagrożeniach w Internecie, szczególnie wśród najmłodszych uczniów i ich rodziców (dzięki ulepszonej ochronie rodzicielskiej mogą mieć lepszą kontrolę nad tym, co robią ich dzieci) – dzięki temu cyberprzestępcy mają mniejsze szanse na popełnienie kolejnego przestępstwa. Starszych studentów chcielibyśmy zachęcić do świadomego korzystania z Internetu – szczególnie z serwisów społecznościowych, zakupów online itp.. Pakiety ochronne w specjalnej cenie są także przeznaczone dla nauczycieli i szkół.

Posiadaczem pakietu Bitdefender EDU mogą zostać:

  • Uczniowie, pobierający naukę w publicznych oraz prywatnych szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich. Jako potwierdzenie do uzyskania licencji wystarczy czytelny skan legitymacji wysłany na adres sklepu producenta.
  • Studenci, pobierający naukę w publicznych i prywatnych szkołach wyższych. Warunkiem otrzymania licencji jest przesłanie skanu legitymacji lub indeksu.
  • Nauczyciele i wykładowcy, mający zatrudnienie w placówkach oświaty (szkoła wyższa, szkoła średnia, szkoła podstawowa itd.). Celem potwierdzenia zatrudnienia należy przedstawić skan dokumentu uprawniającego do zakupu.
  • Organizacje charytatywne oraz non-profit. Zaliczają się do nich akredytowane placówki oświatowe, jak szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, szkoły wyższe, centra edukacji i inne.

Licencje Bitdefender Edu dostępne są w sklepie marki Bitdefender na stronie https://bitdefender.emarken.pl/. Licencje dla studentów, uczniów i nauczycieli oraz szkół znajdą Państwo tam w dużo korzystniejszej cenie, w opcji chroniącej jedno lub trzy stanowiska.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)