Marken Systemy Antywirusowe srebrnym Tytanem Sprzedaży

23 października 2014 no comment adminci

20 października , spółka Dagma – oficjalny przedstawiciel Eset w Polsce  ,nagrodziła swoich najlepszych partnerów wręczając unikatowe srebrne i brązowe statuetki Tytanów Sprzedaży 2014. Jedną z nich – srebrną – odebrali reprezentanci naszej firmy Marken Systemy Antywirusowe – co roku znajdujemy się w czołówce liderów sprzedaży rozwiązań oprogramowania firmy Eset.

Wyróżnienia zostały przyznane dziesięciu najlepszym partnerom handlowym, którzy w ostatnich 12 miesiącach osiągnęli najwyższe wyniki w sprzedaży rozwiązań Eset.

Statuetki przyznawane są od 2009 roku, a w tym roku po raz pierwszy nagrodzono szczególną, srebrną statuetką sześć firm, które przez wszystkie lata z rzędu otrzymały tytuł Tytana Sprzedaży. W ten sposób firma DAGMA po raz kolejny wyróżniła najbardziej aktywnych partnerów handlowych, którzy uzyskali w ostatnim roku rekordową wartość sprzedaży rozwiązań firmy ESET. Cztery pozostałe firmy z TOP 10 nagrodzono brązową statuetką.

W czasie gali zaprezentowano również aktualną ofertę firmy Dagma – rozwiązania antywirusowe firmy Eset, kompleksowe rozwiązania do ochrony sieci IT firmy Barracuda Networks rozwiązania firewallowe NETASQ STORMSHIELD i systemy do backupu danych firm WD Arkeia oraz StorageCraft Polska.

Od 1999 r. tj. od czasu powstania, firma Marken Systemy Antywirusowe aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju. Zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych. Aby zapewnić klientom dostęp do najnowszych technologii, w swojej ofercie posiada produkty, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: Kaspersky, ESET, Avast, F-Secure, USB Lock, DeviceLock, NETASQ, G DATA, Acronis, Bitdefender, TrustPort.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)