Srebrny Tytan sprzedaży antywirusa ESET dla Marken Systemy Antywirusowe w 2014 r.

23 października 2014 no comment adminci

Firma Marken Systemy Antywirusowe słynie z tego , iż od kilkunastu lat buduje długotrwałe i pozytywne relacje  z ludźmi. Działa według etyki biznesu i wzoruje się

na najlepszych praktykach zachodnich firm. Profesjonalnie łączy swoje interesy , jakimi jest osiąganie zadowalającego rynku z uczciwą dbałością o korzyść klienta.

Za takie działania firma jest rokrocznie doceniana i nagradzana przez dystrybutora rozwiązań bezpieczeństwa IT ,  w tym oprogramowania ESET,które według Gartnera jest jednym z najbardziej efektywnych rozwiązań antywirusowych w Polsce.

Około 2 tysięcy partnerów handlowych prowadzi sprzedaż produktu tej marki. Najpopularniejszymi rozwiązaniami  są programy Endpoint Antyvirus oraz Endpoint Security.

Warto podkreślić również fakt , iż z roku na rok możliwości oprogramowania rozwiązań ESET spełniają rosnące oczekiwania klientów , którym coraz częściej zależy nie tylko na zabezpieczeniach urządzeń stacjonarnych ale również mobilnych

i ochronie serwerów.

Firma Marken System Antywirusowe , znana od 1999 roku z profesjonalnego podejścia do klienta zajmuje się dystrybucją rozwiązania ESET , wiedząc ,

że w wysokim stopniu spełni on oczekiwania klienta.

DAGMA , monitorująca osiągnięcia resellerów , postanowiła w roku 2014 , po raz pierwszy, przyznać Srebrne i Brązowe Tytany najaktywniejszym partnerom handlowym , którzy sięgnęli po tytuł Tytana Roku po raz szósty z rzędu.

Wśród kilku posiadaczy Srebrnej Statuetki znaleźliśmy  się my –  firma Marken Systemy Antywirusowe , wyróżniona za bardzo wysoką wartość sprzedaży.

Statuetka została nam wręczona podczas uroczystej gali w obecności znamienitych gości : Halima Msellemi, Channel Manager Europy Północnej Netasq Stormshield, oraz Adama Kubinyi, Channel Sales Manager Esetu na region EMEA.

Podczas spotkania Dagma , jak zawsze, zadbała nie tylko o wyróżnienie resellerów , ale też o przedstawienie im nowej oferty rozwiązań antywirusowych firmy ESET

do ochrony sieci i infrastruktury IT  , firmy Barracuda Networks  oraz rozwiązań NETASQ.

Jesteśmy dumni i wdzięczni za to , iż kolejny już raz docenia się nasze zaangażowanie w rozwój firmy i dbałość o zadowolene klienta.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)