Bitdefender Security for Endpoints Antywirusem roku 2014

17 lutego 2015 no comment adminci

Nagrody tradycyjnie przyznawane są w kategoriach ochrona (skuteczność ochrony), wydajność (szybkość) i użyteczności (łatwość obsługi). Wszystkie nagradzane produkty zostały poddane testom certyfikacyjnym w laboratoriach AV-Test w 2014 roku.

Nagroda Najlepsza Wydajność 2014 przyznawana jest produktowi, który najmniej wpływa na szybkość komputera. W dziedzinie rozwiązań dla przedsiębiorstw nagroda trafiła do Bitdefender Security for Endpoints. We wszystkich testach certyfikacyjnych przeprowadzonych w 2014 roku Bitdefender Security for Endpoints wykazał się najlepszą wydajnością jednocześnie zapewniając silną funkcję ochronną, nie wykazując negatywnego wpływu na szybkość komputera w trakcie codziennego użytkowania.

 

 

Rozwiązanie Bitdefender dla przedsiębiorstw brało udział we wszystkich sześciu testach certyfikacyjnych przeprowadzonych w roku 2014. We wszystkich testach przeprowadzonych przez AV-TEST nie wykryto prawie żadnego negatywnego wpływu na wydajność komputerów testowych przy zachowaniu silnej funkcji ochrony. W badaniach eksperci mierzyli czas zwłoki dla pobrań, ładowania stron internetowych oraz kopiowania plików w Windows.

 

W dodatkowych kategoriach testów certyfikacyjnych: ochrony i użyteczności, Bitdefender dostarcza równie dobre wyniki.

Security for Endpoints pozwala łatwo zarządzać dowolną liczbą komputerów za pomocą nowej konsoli Control Center, która może znajdować się na serwerze producenta, lub  znajdującym  się bezpośrednio w firmie. Zawiera ona zaawansowane filtry, konfigurowalne opcje, polityki i inne. Konsola zarządzająca znajdująca się na serwerze producenta znacząco obniża koszty wprowadzenia najnowocześniejszego rozwiązania antywirusowego w firmie – nie wymaga dodatkowego sprzętu i konserwacji, a korzystać z niej może każdy – zmniejsza to również koszt utrzymania działu IT.

Oprogramowanie Bitdefender Security for Endpoint można za darmo przetestować przez 60 dni wypełniając formularz na stronie producenta: www.bitdefender.pl

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)