Tytan Sprzedaży ESET 2015 Roku !

Eset-najlepszy-dystrybutor-w-polsce
23
Wrz
2015

no comment adminci

Firmie Marken Systemy Antywirusowe od lat przyświeca idea najwyższej jakości obsługi klienta. Bogaci o rosnące z roku na rok wiedzę i doświadczenie , stajemy się partnerem biznesowym a nie sprzedawcą.

Doradzamy obiektywnie , dbając o korzyść zainteresowanego produktem.

Taka filozofia owocuje z pewnością pozyskiwaniem przez naszą firmę coraz to większego grona zadowolonych klientów.

Uczciwość i zaangażowanie naszych pracowników dostrzega również DAGMA , przyznając nam po raz kolejny tytuł „Tytana Sprzedaży„. Tegoroczne wręczenie statuetek Tytanów Sprzedaży 2015  roku odbyło się w Katowicach.

Jesteśmy już wielokrotnym laureatem statuetki , która zostaje wręczana dziesięciu firmom , uzyskującym najlepsze wyniki sprzedaży , co w naszym odczuciu czyni nas partnerem godnym zaufania i polecenia.

Zajmujemy się dystrybucją produktów ESET, które z roku na rok są modyfikowane tak , by posiadały rozwiązania wyposażone  w szereg zabezpieczeń. Nie jest to już system adresowany wyłącznie do małych i średnich firm. Firma ESET wprowadza zmiany w programowaniu dla globalnego odbiorcy. Równolegle dba o klienta indywidualnego , zabezpieczając i chroniąc jego transakcje m.in. podczas operacji bankowych. Dla tych celów został stworzony program ESET SMART SECURITY.

Podczas tegorocznej konferencji Partnerów DAGMY , oprócz uhonorowania dynamicznie rozwijających się firm , nie zapomniano również o zapoznaniu resellerów z planami rozwoju dystrybucji na rok 2016.

 Czujemy się zaszczyceni , że znajdujemy się na liście dziesięciu najlepszych Partnerów handlowych ESET w roku 2015.

Jesteśmy pewni, iż to wyróżnienie zmotywuje nas do jeszcze większej dbałośc o jakość wykonywanych przez nas usług!

FreshMail.pl