Rozwiązania Bitdefender zostały wyborem redakcji PC MAG

pc_mag
25
Paź
2015

no comment adminci

Miło nam poinformować, że Bitdefender Antivirus Plus, Internet Security i Total Security zyskały uznanie PC MAG. Wyróżnienie to jest kolejnym potwierdzeniem, że produkty Bitdefender są najbardziej skuteczne i najłatwiejsze w użytkowaniu.

„Ochrona najwyższego poziomu, pokonała nasze własne testy antyphishingowe” – to słowa dziennikarzy PC MAG, które opisują linię produktów Bitdefender dla konsumentów.

 

Rok 2015 jest kolejnym  ,dobrym dla oprogramowania Bitdefender. Oprogramowanie antywirusowe , używane przez ponad pół miliarda klientów, zdobywa wiele głównych nagród i wyróżnień, w tym: Produkt Roku od AV-Comparatives w lutym, 36 nagrodę VB Spam w maju i posiada doskonały wynik we wszystkich kategoriach testów przeprowadzonych przez AV-Test.

 

„Bitdefender Antivirus Plus 2015″ oferuje narzędzia do wzmocnienia prywatności i wydajności systemu. Bitdefender Internet Security 2015 cicho działa w tle , nie pytając o poradę lub atakując powiadomieniami”. Dziennikarze twierdzą, że pakiet zabezpieczeń Bitdefender Total Security, który skupia w sobie program antywirusowy i firewall „łączy prawie każdą możliwą funkcję w jednym pakiecie, które nie zakłócają wzajemnie swojej pracy”.

 

Producent, jak i przedstawiciel oprogramowania w Polsce, firma Marken Systemy Antywirusowe jest dumny z wyróżnienia przyznanego przez PC MAG oraz rosnącej liczby nagród otrzymanych od wiodących organizacji na całym świecie. W ten sposób wynagradzana jest ciężka praca producenta dla 500 milionów ludzi na całym świecie, korzystających z tej technologii bezpieczeństwa.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)