Rozwiązania Bitdefender zostały wyborem redakcji PC MAG

pc_mag
25
Paź
2015

no comment adminci

Miło nam poinformować, że Bitdefender Antivirus Plus, Internet Security i Total Security zyskały uznanie PC MAG. Wyróżnienie to jest kolejnym potwierdzeniem, że produkty Bitdefender są najbardziej skuteczne i najłatwiejsze w użytkowaniu.

„Ochrona najwyższego poziomu, pokonała nasze własne testy antyphishingowe” – to słowa dziennikarzy PC MAG, które opisują linię produktów Bitdefender dla konsumentów.

 

Rok 2015 jest kolejnym  ,dobrym dla oprogramowania Bitdefender. Oprogramowanie antywirusowe , używane przez ponad pół miliarda klientów, zdobywa wiele głównych nagród i wyróżnień, w tym: Produkt Roku od AV-Comparatives w lutym, 36 nagrodę VB Spam w maju i posiada doskonały wynik we wszystkich kategoriach testów przeprowadzonych przez AV-Test.

 

„Bitdefender Antivirus Plus 2015″ oferuje narzędzia do wzmocnienia prywatności i wydajności systemu. Bitdefender Internet Security 2015 cicho działa w tle , nie pytając o poradę lub atakując powiadomieniami”. Dziennikarze twierdzą, że pakiet zabezpieczeń Bitdefender Total Security, który skupia w sobie program antywirusowy i firewall „łączy prawie każdą możliwą funkcję w jednym pakiecie, które nie zakłócają wzajemnie swojej pracy”.

 

Producent, jak i przedstawiciel oprogramowania w Polsce, firma Marken Systemy Antywirusowe jest dumny z wyróżnienia przyznanego przez PC MAG oraz rosnącej liczby nagród otrzymanych od wiodących organizacji na całym świecie. W ten sposób wynagradzana jest ciężka praca producenta dla 500 milionów ludzi na całym świecie, korzystających z tej technologii bezpieczeństwa.

FreshMail.pl