Wdrożenie w Stoczni Remontowej

Untitled-2
03
Lut
2016

no comment adminci

Grupa Remontowa S.A. jest grupą kapitałową skoncetrowaną wokół Stoczni Gdańskiej. Grupa jest liderem wśród europejskich stoczni remontowych i głównym graczem na rynku światowym, specjalizującym się w naprawach i przebudowach statków, projektowaniu i budowie nowych okrętów, jednostek morskich i konstrukcji stalowych.

 

Grupa Remontowa S.A. w celu ochrony swoich komputerów używała programów antywirusowych od różnych dostawców. Ponieważ ochrona sieci opierała się na kilku różnych produktach oprogramowania antywirusowego, nie było możliwe efektywne zarządzanie ochroną sieci przez administratorów. Różne współczynniki wykrywalności poszczególnych podsieci spowodowało trudności w zwalczaniu złośliwego oprogramowania i wymagało dodatkowej pracy dla administratorów.

Wdrożenie zostało przeprowadzone przez naszą firmę, jako Autoryzowanego Partnera firmy Kaspersky lab w Polsce oraz firmy pomocnicze oraz pracowników z działu IT z Grupy Remontowej S.A.

Rozwiązanie firmy Kaspersky Lab znacznie ułatwiło pracę personelu IT Grupy Remontowej IT. Od czasu wdrożenia wszystkie stacje robocze w korporacji są podłączone do jednolitego systemu ochrony najwyższej jakości. Administracja siecią została scentralizowana, a ze względu na znacznie wyższy współczynnik wykrywalności, a od czasu wdrożenia firma nie została ani razu narażona na atak malware.