Wdrożenie w Stoczni Remontowej

Untitled-2
03
Lut
2016

no comment adminci

Grupa Remontowa S.A. jest grupą kapitałową skoncetrowaną wokół Stoczni Gdańskiej. Grupa jest liderem wśród europejskich stoczni remontowych i głównym graczem na rynku światowym, specjalizującym się w naprawach i przebudowach statków, projektowaniu i budowie nowych okrętów, jednostek morskich i konstrukcji stalowych.

 

Grupa Remontowa S.A. w celu ochrony swoich komputerów używała programów antywirusowych od różnych dostawców. Ponieważ ochrona sieci opierała się na kilku różnych produktach oprogramowania antywirusowego, nie było możliwe efektywne zarządzanie ochroną sieci przez administratorów. Różne współczynniki wykrywalności poszczególnych podsieci spowodowało trudności w zwalczaniu złośliwego oprogramowania i wymagało dodatkowej pracy dla administratorów.

Wdrożenie zostało przeprowadzone przez naszą firmę, jako Autoryzowanego Partnera firmy Kaspersky lab w Polsce oraz firmy pomocnicze oraz pracowników z działu IT z Grupy Remontowej S.A.

Rozwiązanie firmy Kaspersky Lab znacznie ułatwiło pracę personelu IT Grupy Remontowej IT. Od czasu wdrożenia wszystkie stacje robocze w korporacji są podłączone do jednolitego systemu ochrony najwyższej jakości. Administracja siecią została scentralizowana, a ze względu na znacznie wyższy współczynnik wykrywalności, a od czasu wdrożenia firma nie została ani razu narażona na atak malware.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)