Bitdefender na Let’s Play Częstochowa 2017!

lets-play-czestochowa-2017
13
Kwi
2017

no comment adminci

Bitdefender Polska miał zaszczyt gościć w tym roku na imprezie w Częstochowie w dniach 8/9 kwietnia.  Przyjechaliśmy tam ze swoim stoiskiem, by zaprezentować rozwiązania antywirusowe oferowane przez naszą firmę szerokiemu gronu graczy i miłośników sprzętów komputerowych, którzy pojawili się na evencie i promować świadomość bezpieczeństwa w sieci wśród młodego pokolenia.

Wraz z naszymi partnerami: ITHardwareMSI Polskaiiyama PolskaTrust Gaming, LC-Power Polska organizowaliśmy liczne konkursy z ciekawymi nagrodami. Do wygrania były między innymi programy antywirusowe marki Bitdefender, a także sprzęty i akcesoria komputerowe. Odbyła się tam również premiera nowego komputera marki ITHardware for Gamers: GAMING PRO i ELITE. Ten drugi wyposażony jest m.in. w MSI Z270 Gaming M5, MSI GeForce GTX 1070 Gaming X OC 8 GB i 16 GB szybkiej pamięci RAM Corsair Vengeance DDR4-3000 CL15.

Na Let’s Playu odbyły się również turnieje CS:GO, a także IT Puzzle – konkurs składania komputera na czas. Nie zabrakło również dedykowanych quizów o znajomości marek obecnych na imprezie, czy zgadywaniu screenshotów z gier na czas. Uczestnicy turniejów mogli odebrać na głównej scenie liczne nagrody, w tym również programy od Bitdefender Polska.

Goście eventu mieli także szansę zakupić program Bitdefender Internet Security w promocyjnej cenie -60% na stoisku oraz otrzymać darmowe roczne licencje Bitdefender Mobile Security na urządzenia działające na systemie Android.

Na naszym stoisku zagościli również cosplayerzy i cosplayerki w ciekawych strojach reprezentujących postaci z gier.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, gościli na naszym panelu dyskusyjnym poświęconym cyberprzestępczości lub wzięli udział w konkursach.

 

Przede wszystkim serdecznie dziękujemy organizatorom Let’s Play Częstochowa 2017 oraz naszym partnerom: IT Hardware, MSI Polska, iiyama Polska, Trust Gaming oraz LC – Power Polska.

Niebawem na naszym nowym kanale YouTube oraz fanpage’e na Facebooku opublikujemy krótką relację video z eventu. Zapraszamy zatem do śledzenia naszych mediów społecznościowych!

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)