Sferis wprowadza programy antywirusowe Bitdefender do swojej oferty.

file-1159_big
21
Maj
2017

no comment adminci

Sferis spółka z o.o. – dynamicznie rozwijająca się, specjalistyczna sieć sprzedaży detalicznej oferująca produkty elektroniki użytkowej wraz z firmą Marken Systemy Antywirusowe, dystrybuującą rozwiązania Bitdefender w Polsce – jedne z najskuteczniejszych w dziedzinie systemów antywirusowych – podpisała umowę, dzięki czemu programy Bitdefender są już dostępne dla klientów sklepów Sferis.

Sferis rozszerzył na stałe swoją ofertę o programy antywirusowe Bitdefender.

Dla klientów sklepu dostępne będą programy dla użytkowników domowych i małych firm m.in. Bitdefender Total Security Multi-Device, Bitdefender Family Pack, Bitdefender Internet Security, Bitdefender Antivirus Plus, Bitdefender Antivirus for Mac, Bitdefender Mobile Security.

Z tej okazji przez cały maj 2017, przy zakupie wybranych smartfonów, tabletów oraz laptopów oferowanych przez Sferis, można również kupić pełne roczne licencje programów antywirusowych Bitdefender w promocyjnej cenie.

,,Analizując ostatnio pojawiające się badania oprogramowania antywirusowego, postanowiliśmy do  naszej oferty wprowadzić rozwiązania marki Bitdefender. Nie sposób nie zauważyć, że w testach przeprowadzanych przez magazyny komputerowe, oprogramowanie tego producenta osiąga zawsze najwyższe noty, a do tego cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników. Dlatego też postanowiliśmy podpisać umowę z firmą Marken Systemy Antywirusowe – oficjalnego przedstawiciela marki Bitdefender w Polsce – i dołączać programy Bitdefender do oferty Sferis. Dzięki temu dajemy użytkownikom możliwość przekonania się o skuteczności tego oprogramowania antywirusowego”
– mówi Agnieszka Szczepańczyk, Product Manager spółki Sferis.

 

Program Bitdefender Internet Security 2017 zajął pierwsze miejsce w Największym Raporcie Bezpieczeństwa przeprowadzanym przez magazyn Komputer Świat w numerze 5/2017.

Uzyskał również certyfikat TOP PRODUCT w tegorocznych badaniach przeprowadzanych na programach antywirusowych przez niezależny instytut AV-Test (04.2017).

 

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)