Bitdefender 2018 – nowe wersje programów antywirusowych

bitdefender nowa linia produktów
01
Wrz
2017

no comment adminci

Bitdefender 2018 – pakiet programów antywirusowych do ochrony systemów Windows, Mac, Android i iOS już w sprzedaży!

Użytkownicy, korzystający ze starszych rodzajów oprogramowania Bitdefender, mogą bezpłatnie zaktualizować swoje programy do wersjii 2018 – dzięki temu ich dane będą chronione za pomocą najnowocześniejszych technologii, opracowanych przez ekspertów Bitdefender.

To dobra wiadomość dla wszystkich osób, które zabezpieczają swoje urządzenia programami Bitdefender, ale nie tylko! Co to oznacza w praktyce? Jeszcze lepszą ochronę i więcej funkcji, które wprowadza nowa seria programów Bitdefender 2018.

Jakie funkcje i nowości wprowadza Bitdefender 2018?

Lista jest naprawdę pokaźna:

 • Zupełna NOWOŚĆ która zabezpieczy Twojego iPhone’a przed zagrożeniami.
 • Kolejna NOWOŚĆ to Ochrona Kamer Internetowych, po włączeniu których, natychmiast jesteś poinformowany, czy jakikolwiek program próbuje uzyskać dostęp do kamery internetowej.
 • ULEPSZONA Technologia wykrywania zagrożeń typu Ransomware, opierająca się o dwie warstwy ochrony, która w wersji 2018 została ulepszona i włączona jako ustawienie domyślne. (Warto wspomnieć, że podczas ostatnich ataków Ransomware, technologia Bitdefender okazała się niezwykle skuteczna w odpieraniu wszelkich ataków).
 • ULEPSZONY Asystent Rodzica, który pozwala dyskretnie kontrolować strony internetowe i treści, które oglądają dzieci, by móc, w razie potrzeby, zablokować dostęp do niepowołanych stron.
 • ULEPSZONE Bezpieczne Pliki – Szyfrowanie plików, zabezpieczające poufne dane przed niepowołanym dostępem.
 • ULEPSZONY Menadżer do przechowywania poufnych haseł, z możliwością kopiowania ich bezpośrednio do przeglądarki internetowej.
 • ULEPSZONA Niszczarka plików, dzięki której można trwale i bezpiecznie skasować pliki i dokumenty.
 • ULEPSZONA Zapora Sieciowa, która pozwoli Ci na swobodne poruszanie się po sieci bez ryzyka zainfekowania sprzętu.
 • Przeglądarka SafePay, przeznaczona przede wszystkim do ochrony internetowej bankowości.
 • Skanowanie Luk, wykrywające dziury bezpieczeństwa w systemie, informujące o przestarzałych programach oraz potencjalnie niebezpiecznych ustawieniach systemu.
 • Skaner Anti-Phishing, sprawdzający i blokujący strony internetowe, które próbują podszywać się pod oryginalne.
 • Ochrona poprzez automatyczne skanowanie podłączanych urządzeń i dysków zewnętrznych.
 • Antyspam integrujący się z klientem poczty, pozwalający zablokować adres e-mail nadawcy niechcianych wiadomości.
 • Doradca Ochrony Wi-Fi, sprawdzający czy sieć, do której podłącza się urządzenie, jest bezpieczna.

Bitdefender 2018 to przede wszystkim programy łatwe w obsłudze, zapewniające jednocześnie skuteczną ochronę antywirusową. Posiadają najwyższej klasy technologie do ochrony przed złośliwymi programami, co potwierdzają nie tylko testy, ale opinie zadowolonych użytkowników, których dane na co dzień są chronione za pomocą tych rozwiązań – jest ich już ponad 500 milionów!

Seria programów antywirusowych Bitdefender 2018 to łącznie siedem aplikacji ochronnych, wśród których każdy może wybrać produkt najbardziej odpowiadający jego potrzebom:

Bitdefender Antivirus Plus 2018 (od 88,56 zł za rok)

Pakiet dla osób, które potrzebują podstawowej ochrony na komputery z systemem Windows. Zawiera funkcje takie jak: skaner antywirusowy, ochrona bankowości internetowej i sieci, skanowanie luk, niszczarkę plików, menadżer haseł, ochronę przed atakami ransomware i phishing, doradcę ochrony wi-fi oraz autopilota Bitdefender – czyli wszystkie standardowe opcje, które powinien zawierać skuteczny program antywirusowy w atrakcyjnej cenie. Przeznaczony zarówno do użytku domowego, jak i do małych firm.

>Dowiedz się więcej o Bitdefender Antivirus Plus 2018

Bitdefender Internet Security 2018 (od 121,77 zł za rok)

Chroni komputery z systemem Windows, dlatego został wzbogacony o dodatkowe funkcje, takie jak: firewall, ochrona kamery internetowej, asystent rodzica, oraz szyfrowanie plików. Bitdefender Internet Security zawiera zatem wszystkie możliwe opcje, jakie oferuje Bitdefender 2018, do ochrony właśnie systemu Windows. Przeznaczony dla bardziej wymagających użytkowników, podobnie jak Bitdefender Antivirus Plus, może być używany zarówno w domu, jak i w biurach.

>Dowiedz się więcej o Bitdefender Internet Security 2018

Bitdefender Family Pack 2018 (od 183,27 zł za rok)

Jest to najwyższy pakiet ochrony, przeznaczony wyłącznie do użytku domowego. Pozwala chronić nielimitowaną liczbę urządzeń za pomocą jednej licencji! Dedykowany jest zatem dla rodzin, które posiadają wiele urządzeń w domu – zarówno mobilnych, jak i stacjonarnych. Pakiet Family Pack 2018 zawiera wszystkie funkcje, jakie posiada program Bitdefender Internet Security, z dodatkową opcją poprawy optymalizacji systemu. Warto wspomnieć, że dzięki temu pakietowi możemy chronić również telefony z systemem Android, IOS, a także komputery, pracujące na systemach Mac.

>Dowiedz się więcej o Bitdefender Family Pack 2018

Bitdefender Total Security 2018 (od 244,77 zł za rok dla 5 urządzeń)

Jest to komercyjny odpowiednik Bitdefender Family Pack, zatem idealnie nadaje się do małych firm, które oprócz komputerów, chcą chronić także firmowe telefony. Poza innym licencjonowaniem, posiada te same funkcje, co wspomniany Bitdefender Family Pack. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainstalować go także w domu.

>Dowiedz się więcej o Bitdefender Total Security 2018

Bitdefender Antivirus for Mac 2018 (od 88,56 zł za rok)

Przeznaczony do ochrony urządzeń z systemem MacOS. Jego funkcjonalność jest zbliżona do działania programu Bitdefender Antivirus Plus. Zapewnia podstawową ochronę dla użytkowników Mac’ów. Dostępny także w pakietach Bitdefender Family Pack i Bitdefender Total Security. >Dowiedz się więcej o Bitdefender Antivirus for Mac 2018

Bitdefender Mobile Security for Android (od 35,67 zł za rok)

Aplikacja przeznaczona do ochrony urządzeń z systemem Android. Oprócz skanera antywirusowego, wyposażona jest w moduł antykradzieżowy, który pozwala zlokalizować zagubiony telefon. Aplikacja dostępna jest także w pakietach Bitdefender Family Pack i Bitdefender Total Security.

>Dowiedz się więcej o Bitdefender Mobile Security for Android

Bitdefender Mobile Security for iOS (darmowy) – NOWOŚĆ

Zupełna nowość od firmy Bitdefender do ochrony urządzeń z systemem IOS. W tym momencie aplikacja posiada tylko kilka podstawowych funkcji, dlatego producent udostępnia ją za darmo do pobrania w sklepie iTunes. Po aktualizacji i wprowadzeniu nowych funkcji, Mobile Security for iOS będzie można zakupić osobno: w pakietach Bitdefender Family Pack lub Bitdefender Total Security.

>Dowiedz się więcej o Bitdefender Mobile Security for iOS

Więcej informacji na temat programów antywirusowych i marki Bitdefender znajduje się na stronie bitdefender.pl.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)