Bitdefender nagrodzony 🏆🔔

Marken Tytanem sprzedaży ESET. W Grójcu nad Dunajcem w hotelu Heron Partnerzy Handlowi firmy Dagma spotkali się na uroczystości rozdania nagród..

Tytan sprzedazy ESET

Podczas tegorocznej gali, po raz jedenasty Dagma – oficjalny przedstawiciel Eset w Polsce, nagrodziła swoich TOP 10 partnerów. W ciągu ostatniego roku uzyskali najlepsze wyniki sprzedaży rozwiązań zabezpieczających firmy Eset. Jest to produkt, który od lat plasuje się w czołówce rozwiązań antywirusowych. Jest niezwykle skuteczny i świetnie radzi sobie z odpieraniem i niwelowaniem nawet najsilniejszych ataków hakerskich. Oprogramowanie antywirusowe jest niezwykle intuicyjne i skuteczne. Posiada zróżnicowane narzędzia, które poradzą sobie nawet z najbardziej zmasowanym i wyrafinowanym atakiem.

OCHRONA ESET

🔔👀Wejdź i dowiedz się więcej

Marken Tytanem sprzedaży ESET

Dlatego unikatowe Statuetki Tytani Sprzedaży trafiły do najlepszych partnerów handlowych. Ponadto wśród laureatów nie zabrakło firmy Marken Systemy Antywirusowe, która od wielu lat odbiera tą prestiżową nagrodę oraz znajduje się w czołówce liderów sprzedaży rozwiązań oprogramowania firmy ESET.

Ponadto jest to jedenaste wyróżnienie z rzędu, przyznane firmie Marken. Świadczy to o naszej silnej pozycji na rynku. Dzięki naszym handlowcom, którzy już od 20 lat oferują rozwiązania antywirusowe, możemy osiągać tak dobre wyniki. A na dodatek, gdyby nie nasz dział wsparcia technicznego, wiele projektów sprzedażowych nie udałoby się zakończyć sukcesem. Dobre wsparcie, to obecnie kluczowy element decydujący, przy wyborze oferty. Rozwój firmy był możliwy dzięki wieloletniemu zaangażowaniu dużej liczby pracowników firmy i partnerów biznesowych.

Przy okazji, chcemy podziękować naszym klientom, resellerom i dystrybutorom, którzy pomogli osiągnąć nam tak dobry wynik. Mamy nadzieję na dalszą, wieloletnią współpracę, która przyczyni się do zadowolenia naszych obecnych i przyszłych klientów.

Dziękujemy

Antywirus na telefon

🔔👀Polepsz bezpieczeństwo swojego telefonu

5 1 vote
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments