W Grójcu nad Dunajcem w hotelu Heron, odbyło się spotkanie Partnerów Handlowych firmy Dagma. Podczas tegorocznej gali, po raz jedenasty Dagma – oficjalny przedstawiciel Eset w Polsce, nagrodziła swoich TOP 10 partnerów, którzy w ciągu ostatniego roku uzyskali najlepsze wyniki sprzedaży rozwiązań zabezpieczających firmy Eset.

Unikatowe Statuetki Tytani Sprzedaży trafiły do najlepszych partnerów handlowych. Wśród laureatów nie zabrakło firmy Marken Systemy Antywirusowe, która od wielu lat odbiera tą prestiżową nagrodę oraz znajduje się w czołówce liderów sprzedaży rozwiązań oprogramowania firmy Eset.

Jest to jedenaste wyróżnienie z rzędu, przyznane firmie Marken. Świadczy to o naszej silnej pozycji na rynku. Dzięki naszym handlowcom, którzy już od 20 lat oferują rozwiązania antywirusowe, możemy osiągać tak dobre wyniki. A na dodatek, gdyby nie nasz dział wsparcia technicznego, wiele projektów sprzedażowych nie udałoby się zakończyć sukcesem. Dobre wsparcie, to obecnie kluczowy element decydujący, przy wyborze oferty.

Przy okazji, chcemy podziękować naszym klientom, resellerom i dystrybutorom, którzy pomogli osiągnąć nam tak dobry wynik.

Dziękujemy