Kolejny raz Bitdefender Internet Security został wysoko ocenili specjaliści w testach organizowanych przez laboratorium AV-Comparatives. Ta niezależna organizacja przyznaje wyróżnienie „Advanced+” dla rozwiązań antywirusowych. Wysokie oceny przyznaje się tym, które w optymalny sposób radzą sobie z potencjalnie najgroźniejszymi atakami cyberprzestępców. Bitdefender w czołówce najlepszych antywirusów.

AVC od 10 lat

Ponadto do tegorocznych testów zaproszono 16 producentów antywirusów, ale tylko 6 poddało się badaniom. Możliwe, że pozostałe produkty nie posiadają jeszcze odpowiednich propozycji w walce z wirusami i zawierają mniejsze bądź większe luki w oprogramowaniu. Bitdefender znazlał się w czołówce.

AV-Comparatives

🔔👀Wejdź i dowiedz się więcej

 

AV-Comparatives badało produkty przy pomocy 15 wariantów testowych.  W testach „Enhanced Real-World” zainteresowani sprawdzali, jak poradzą sobie z potencjalnymi zagrożeniami. Szczególnie sprawdzano te,  które imitują techniki cyberprzestępców, które wykorzystuje się w realnym świecie.

Dlatego drobiazgowe badania analitycy skoncentrowali na „atakowaniu” antywirusów najnowszymi zagrożeniami i. Badacze wyłonili produkty, które w optymalny sposób zabezpieczą urządzenia użytkowników.

Bitdefender w czołówce

Bitdefender Internet Security znalazł się w czołówce. Okazało się, że posiada wystarczającą ilość narzędzi do zablokowania ataków ukierunkowanych, w tym zagrożeń bezplikowych.

Przede wszystkim badania organizowane przez AV-Comparatives wysoko cenią producenci rozwiązań antywirusowych. Dlatego dostarczają ważnych danych o rzeczywistych możliwościach ich produktów. Na podstawie wyników producenci otrzymują informacje, w jakich obszarach mogą udoskonalić oprogramowania.

Bitdefender Internet Security jest jednym z wielu rozwiązań oferowanych przez firmę Marken Systemy Antywirusowe. Jest jedynym przedstawicielem marki Bitdefender w Polsce. Firma od 20 lat jest liderem w sprzedaży rozwiązań antywirusowych. 

Gdzie kupić antywirus?

🔔👀Wejdź i dowiedz się więcej

 

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments