Gala Mobility Trends to impreza, którą organizują MIT MEDIA. Przede wszystkim dają one szanse nowym markom i produktom na zaistnienie w branży. Podsumowanie roku 2019 w branży nowych technologii zakończy się uroczystą Galą, która odbędzie się 4 marca 2020 r. Dodatkowo wśród ponad 450 gości znajdują się ludzie ze świata biznesu, polityki i showbiznesu.

DSC3199

Mobility Trends istnieje już dziesiąty raz. Ponadto, jak zawsze przyświeca mu ten sam cel, tj. podsumowanie nowości rynkowych, które spotkały się z największym zainteresowaniem konsumentów w minionym roku.

Gala Mobility Trends – nagroda dla zwycięzców

Dlatego do 24 lutego 2020 na stronie internetowej https://mobilitytrends.pl/home/ankieta/ entuzjaści nowych technologii wybierają topowe produkty w 18 kategoriach. W związku z tym produkty oraz usługi, które zyskały sympatię użytkowników, są wyróżnione nagrodą „Złoty Bell”.

DSC2872

Walczymy o zwycięstwo

W tym roku został firma zgłosiła jeden z naszych produktów: Bitdefender Total Security, w kategorii Mobilna aplikacja B2C roku 2019. Dlatego będziemy wdzięczni, jeżeli zostawisz swój głos i pomożesz nam zbliżyć się do zwycięstwa. Co więcej, warto nam zaufać, gdyż jesteśmy solidną i wielokrotnie nagradzaną firmą.

Czym jest Mobility Trends?

Gala Mobility Trends daje możliwość zaistnieć laureatom. Produkt, który oferujemy jest bardzo prosty w instalacji i obsłudze. Wielokrotnie specjaliści nagradzają go za rzetelność i wiarygodność. Produkt bardzo dobrze sprawdza się w zakresie ochrony antywirusowej. Błyskawicznie wykrywa i zapobiega atakom hakerskim. Jest niezwykle skuteczny. Nie ma wpływu na baterię.

ZAGŁOSUJ TU

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments