Mamy dziś dla Was rewelacyjną ofertę! Bitdefender Pakiet Edukacyjny to dedykowany pakiet licencji wielokrotnie nagradzanego oprogramowania antywirusowego. Został on stworzony z myślą o przedszkolach, szkołach podstawowych oraz średnich.

Pakiety EDU w promocji

Kończą się wakacje. Już niedługo młodzież i dzieci wrócą do szkół oraz przedszkoli. Dlatego trzeba pomyśleć o zapewnieniu ochrony urządzeniom i całej sieci w placówkach oświatowych. Chroń uczniów, nauczycieli oraz komputery w Twojej szkole. Poznaj możliwości, jakie daje oprogramowanie firmy Bitdefender przeznaczone dla placówek oświatowych.

Występuje w dwóch wersjach: Pakiet Edukacyjny – Bitdefender GravityZone Business Security i Pakiet Edukacyjny PLUS – Bitdefender GravityZone Advanced Business Security. Zapewnia skuteczną ochronę komputerów PC, Linux i Mac, laptopów oraz serwerów plików, urządzeń mobilnych a nawet poczty Exchange zarówno w pracowniach, jak i w administracji szkoły. Dostępne jest w ofercie od: 50 do 400 stanowisk na rok, 2 lub 3 lata.

Przykładowo pakiet, który pozwala chronić do 50 stanowisk, kosztuje jedynie 299 zł netto za rok!

Pełne pakiety bezpieczeństwa dla biznesu w super cenach dla szkół!

Intuicyjna konsola administracyjna pozwala na łatwy nadzór nad komputerami szkolnymi. Dzięki odpowiednikowi kontroli rodzicielskiej można ograniczyć dostęp do stron www i wysyłanych informacji. Oprogramowanie ma wbudowany moduł antywirusowy, szczepionkę ransomware, zaporę sieciową oraz możliwość zablokowania stron internetowych i dostępu do internetu.

Odpowiednia konfiguracja polityki bezpieczeństwa zapewnia płynność działania i minimalizację obciążenia sieci oraz komputerów. Pakiet Edukacyjny nie pozwala na odwiedzanie przez dzieci niebezpiecznych stron, na przykład zawierających pornografię, przemoc lub hazard. Bitdefender automatycznie pobiera i instaluje aktualizacje, a użytkownicy nie mogą samodzielnie wyłączyć ochrony lub zmienić ustawień.

Konsola zarządzająca dostępna z poziomu przeglądarki internetowej umożliwia zdalne instalowanie oprogramowania antywirusowego, konfigurowanie ochrony i aktualizację. To bardzo wygodna forma dla administratora, zwłaszcza jeśli pracuje zdalnie. Przy czym ochrona komputerów jest LOKALNA, co oznacza, że chronione są także komputery bez dostępu do internetu!

Pakiety EDU – korzyści:

  • Najlepsza ochrona przed zagrożeniami internetowymi dla Windowsa
  • Wielowarstwowa ochrona przed ransomware
  • Filtr stron www
  • Blokowanie USB
  • Blokowanie dostępu do niepożądanych aplikacji
  • Brak możliwości dokonywania zmian w ustawieniach przez użytkownika
  • Centralne zarządzanie (konsola cloud lub on-premise)
  • Bezpłatne testy i webinaria
  • Wsparcie we wdrożeniu dla administratorów

Szukasz kompletnego rozwiązania ochrony dla swojej Szkoły? Skontaktuj się z nami telefonicznie, na czacie, e-mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego. Nasz zespół odpowie na wszelkie pytania i pomoże Ci przy instalacji i wdrożeniu!

ZAPYTAJ O PAKIET EDU W ATRAKCYJNEJ CENIE

ZOBACZ OFERTĘ ANTYWIRUSÓW W SKLEPIE MARKEN

5 2 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments