Bitdefender docenia wszystkich Nauczycieli i pracowników oświaty! Dlatego w ramach podziękowania za Waszą pracę przygotowaliśmy specjalną promocję w wysokości 20% na wszystkie produkty Bitdefendera, która będzie obowiązywała w Dzień Edukacji Narodowej, czyli 14 października!

Kobieta z torbą

Nauczyciele wykonują bardzo trudną i często niewdzięczną pracę. Edukowanie dzieci i młodzieży jest zajęciem wymagającym bardzo dużej wiedzy, odpowiedzialności, cierpliwości oraz dyspozycyjności. Ostatni okres pandemiczny był wyjątkowo trudny dla pracowników oświaty, ponieważ wiązał się z nowymi wyzwaniami związanymi z pracą zdalną lub hybrydową.

Wyzwanie techniczne

Wielu nauczycieli musiało w bardzo krótkim czasie opanować nowe zdolności techniczne, które były niezbędne do przeprowadzenia zajęć i praktycznie wszyscy musieli opracować nowe konspekty lekcji tak, aby mogły się one odbyć w formie zdalnej. Dlatego postanowiliśmy, że w Dzień Edukacji Narodowej obniżymy ceny naszych produktów o 20%!

Promocja na dzień edukacji narodowej

Dotyczy to oprogramowania dedykowanego dla domostw i małych przedsiębiorstw.
Przy okazji chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty, którzy brali udział procesie edukacyjnym naszym oraz naszych dzieci. Dziękujemy za waszą ciężką pracę, za wasze zaangażowanie oraz za to, że byliście zawsze wtedy, gdy Was potrzebowaliśmy. W dniu Waszego Święta życzymy Wam jak najwięcej zdrowia, szczęścia i sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym!

ochroń siebie i swoich bliskich

Sprawdź Bitdefender

Wycena rozwiązań