Ochrona danych

Security concept with a locker open on an internet application –Nasza firma została założona po to, by zajmować się sprzedażą zabezpieczeń IT.

Działamy prężnie na rynku od lat, czuwając nad bezpieczeństwem danych klientów.

Już drugą dekadę zajmujemy się dystrybucją produktów, które w optymalny sposób chronią zasoby klienta. Ze szczególną troską selekcjonujemy rozwiązania dostępne na rynku, by wyłonić tzw. „ perełki”. Sami jesteśmy użytkownikami internetu. Pracownicy naszej firmy to nie wirtualne maszyny, tylko ludzie, którzy na co dzień posiadają konta bankowe oraz korzystają z różnego rodzaju portali społecznościowych, dlatego wiemy, czego my – jako klienci oczekiwalibyśmy od produktu.  

 

Mając powyższe cele na uwadze, już od 16 lat zajmujemy się rozpowszechnianiem produktów, które w danym okresie uzyskują najwyższe noty w ocenie skuteczności zabezpieczeń.

Selekcję oferowanych na rynku rozwiązań dokonujemy rokrocznie na podstawie raportów analityczno-doradczych .

Musimy przyznać, iż hakerzy również nie spoczywają na laurach, tworząc coraz to nowsze „kanały dostępu” do naszych danych. Jednak branża IT nie śpi i tworzy zabezpieczenia o najwyższej skuteczności. My – firma Marken tylko takie oferujemy naszym klientom.

 

Certyfikat solidna firma 2016Rokrocznie uzyskujemy wysokie wyniki sprzedaży, czego dowodem jest powiększająca się kolekcja nagród, wyróżnień i statuetek. Można by zatem stwierdzić, że sprzedajemy produkty przynoszące nam duże dochody. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby te nie broniły się  same, cechując się optymalnymi rozwiązaniami.

Jesteśmy niewielką firmą, której pracownicy do każdego klienta podchodzą z dużym zainteresowanie. Nie ma dla nas znaczenia, czy mamy do czynienia z klientem indywidualnym czy dużą firmą. Nasi pracownicy każdorazowo rozpoznają potrzeby użytkownika internetu, oferując mu produkt najwyższej jakości.

Jeśli zatem korzystasz z komputera w warunkach domowych lub zarządzasz dużą firmą, to zaufaj nam, wierząc, iż będziemy w stanie zabezpieczyć wszystkie Twoje dane przed cyberprzemocą!

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)