Security concept with a locker open on an internet application –

Sprzedaż zabezpieczeń IT

Czuwamy nad bezpieczeństwem danych

Nasza firma została założona po to, by zajmować się sprzedażą zabezpieczeń IT.Działamy prężnie na rynku od lat, czuwając nad bezpieczeństwem danych klientów.Już drugą dekadę zajmujemy się dystrybucją produktów, które w optymalny sposób chronią zasoby klienta. Ze szczególną troską selekcjonujemy rozwiązania dostępne na rynku, by wyłonić tzw. „ perełki”. Sami jesteśmy użytkownikami internetu. Pracownicy naszej firmy to nie wirtualne maszyny, tylko ludzie, którzy na co dzień posiadają konta bankowe oraz korzystają z różnego rodzaju portali społecznościowych, dlatego wiemy, czego my – jako klienci oczekiwalibyśmy od produktu.

Najwyższe noty w ocenie skuteczności zabezpieczeń

Mając powyższe cele na uwadze, już od 16 lat zajmujemy się rozpowszechnianiem produktów, które w danym okresie uzyskują najwyższe noty w ocenie skuteczności zabezpieczeń.

Selekcję oferowanych na rynku rozwiązań dokonujemy rokrocznie na podstawie raportów analityczno-doradczych .

Musimy przyznać, iż hakerzy również nie spoczywają na laurach, tworząc coraz to nowsze „kanały dostępu” do naszych danych. Jednak branża IT nie śpi i tworzy zabezpieczenia o najwyższej skuteczności. My – firma Marken tylko takie oferujemy naszym klientom.

Certyfikat solidna firma 2016
Rokrocznie uzyskujemy wysokie wyniki sprzedaży, czego dowodem jest powiększająca się kolekcja nagród, wyróżnień i statuetek. Można by zatem stwierdzić, że sprzedajemy produkty przynoszące nam duże dochody. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby te nie broniły się same, cechując się optymalnymi rozwiązaniami.Jesteśmy niewielką firmą, której pracownicy do każdego klienta podchodzą z dużym zainteresowanie. Nie ma dla nas znaczenia, czy mamy do czynienia z klientem indywidualnym czy dużą firmą. Nasi pracownicy każdorazowo rozpoznają potrzeby użytkownika internetu, oferując mu produkt najwyższej jakości.Jeśli zatem korzystasz z komputera w warunkach domowych lub zarządzasz dużą firmą, to zaufaj nam, wierząc, iż będziemy w stanie zabezpieczyć wszystkie Twoje dane przed cyberprzemocą!
Marken stopka kontaktowa
Marken logotyp