Sklep – płatność

Dziękujemy za wybranie produktu oferowanego przez Marken Systemy Anywirusowe i proponujemy następujące formy płatności: 

Płatność elektroniczna

payu

Szybko, wygodnie i bezpiecznie zapłacisz za produkt, posiadając  dostęp do jednej z  metod płatności obsługiwanych przez PayU.

Odbiorcą płatności i jednocześnie pośrednikiem transakcji jest firma PayU S.A., dzięki której Twoje zamówienie zostanie szybciej zrealizowane. 

Przedpłata na konto

  1. Odbiorcą Twojej płatności jest Sklep lub firma PayU S.A
  2. Zamówienie zostanie zrealizowane po wpłaceniu należności za zamówienie na konto sprzedawcy lub konto PayU 
  3. Płatności możesz dokonać w dowolny sposób, np. w banku, na poczcie lub przez internet (jeżeli Twój bank udostępnia taką usługę)
  4. Zamówiony towar zostanie do Ciebie wysłany w momencie zaksięgowania pieniędzy na koncie Sklepu a nie w chwili dokonania przez Ciebie polecenia zapłaty czy dostarczonego przez Ciebie potwierdzenia przelewu w formie faksu lub zeskanowanego polecenia przelewu 

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)