Filozofia firmy Marken

Certyfikat solidna firma 2016

Zachęcamy do współpracy z firmą Marken, której od początku działalności przyświeca ta sama misja: Zadowolenie i satysfakcja klienta i Partnerów. Osiągamy ją dzięki temu, że prowadzimy Bezpieczny Biznes.

 

Naszą misję realizujemy, mając na uwadze :

 1. Wiedzę i doświadczenie
  Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół przez 16 lat wyszukujemy na rynku najnowsze rozwiązania techniczne.
 2. Jasne zasady i uczciwość
  Wzorujemy się na etyce biznesu zachodnich firm. Jesteśmy Partnerem, a nie sprzedawcą.
 3. Strategia Win-Win
  Naszym sukcesem jest zadowolony Klient i Partner Biznesowy.
 4. Partnerstwo
  W taki sposób dbamy o relację z Klientami dużych i małych firm, jak i Klientów Indywidualnych.
 5. Wysoką jakość obsługi
  Wyznaczamy standardy obsługi Klienta, oferujemy najlepszy produkt na rynku i zapewniamy najwyższy poziom obsługi przez naszych pracowników.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)