Kaspersky

Nasza firma jako wieloletni partner handlowy Kaspersky Lab Polska otrzymał wyróżnienie za wieloletnie zaangażowanie i wybitne osiągnięcia biznesowe w roku 2007. Gala wręczenia odbyła się na X Międzynarodowej Konferencji Partnerów Kaspersky Lab, która miała miejsce w dniach 2-5 lipca 2008 r. w Petersburgu.
X Międzynarodowa Konferencja Partnerów Kaspersky Lab zgromadziła 140 firm z 42 krajów. Wyróżnienia otrzymało tylko 19 organizacji. Wśród nich znalazła się polska firma Marken Systemy Antywirusowe, w imieniu której Marek Markowski odebrał wyróżnienie za wieloletnie zaangażowanie i wybitne doskonałe wyniki sprzedaży w roku 2007. Wyróżnienie wręczyli Eugene Kaspersky – dyrektor generalny Kaspersky Lab – oraz Andreas Lamm – dyrektor europejskiego oddziału firmy. Wręczenie wyróżnień odbyło się na uroczystej kolacji połączonej z balem maskowym w Soborze Smolnym – jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc Petersburga.

k2007

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)