Antywirus Bitdefender dla domu

bitdefender_transparent

Korzystaj z możliwości Internetu i nie martw się wirusami – wybierz Bitdefender dla domu. Dostosowane do potrzeb sieci domowej oprogramowanie antywirusowe skutecznie chroni Twoją prywatność, blokuje Trojany oraz inne złośliwe oprogramowanie i na bieżąco ostrzega Cię przed zagrożeniami. Nowoczesne programy antywirusowe chronią nie tylko komputery i serwery, ale także urządzenia mobilne – dzięki nim kompleksowo zadbasz o bezpieczeństwo w sieci – Twoje i Twojej rodziny.

Bitdefender dla domu, czyli optymalna ochrona sieci domowej

Skuteczny antywirus do domu sprawia, że Internet staje się przyjazny – dzięki niemu nie musisz obawiać, że wejdziesz na zainfekowaną stronę, aktywujesz wirusa razem z grą, czy że złośliwe oprogramowanie wprowadzi zmiany w Twoich plikach, zapomnisz także o uciążliwym spamie. Najnowszy Bitdefender dla domu zapewni wielopoziomową ochronę domowej sieci, jednocześnie nie obciążając systemu. Jego działanie opiera się między innymi o:

  • skanowanie stron internetowych oraz wiadomości e-mail pod kątem zagrożeń,
  • wykrywanie i eliminowanie zagrożeń, zanim się uaktywnią,
  • blokowanie dostępu nieautoryzowanych aplikacji do plików i kamery internetowej,
  • kontrolę rodzicielską, dzięki której skutecznie zadbasz o bezpieczeństwo swoich dzieci.

Bitdefender – niezawodny antywirus dla Twojego domu

W Marken znajdziesz niezawodne zabezpieczenie komputera i sieci – oferujemy Bitdefender dla domu w następujących wariantach:

  • Family Pack 2019,
  • Internet Security 2019,
  • Total Security 2019,
  • Mobile Security Android 2018.

Wybierz skuteczną ochronę przed wszystkimi rodzajami zagrożeń i dostosuj ją do swoich potrzeb.

Zamów wersję testową / zapytaj o cenę

Wypełnij formularz, aby zapytać o cenę lub otrzymać program do testów.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą aby ustalić dokładnie wersję potrzebnego oprogramowania.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)