Antywirus Bitdefender dla szkół

bitdefender_transparent

Zadbaj o bezpieczeństwo w sieci pracowników oraz uczniów – wybierz Bitdefender dla szkół, przedszkoli oraz dla placówek szkolno-wychowawczych.

Nowoczesny antywirus skutecznie zabezpieczy komputery, serwery, a także szkolne urządzenia mobilne przed wszelkimi wirusami, złośliwym oprogramowaniem czy próbą kradzieży poufnych danych.

Bitdefender dla szkół, czyli skuteczna ochrona uczniów i pracowników

Oprogramowanie antywirusowe w Twojej szkole zapewni Ci kontrolę nad korzystaniem z sieci przez uczniów, zabezpieczy zgromadzone na komputerach dane osobowe, jak i te odnośnie samej placówki, a także zadba o bezpieczeństwo zarządzania finansami. Zaawansowany antywirus pozwala również na elastyczne zarządzanie ochroną. Dzięki temu, Ty jako osoba zarządzająca, określisz jej zakres odpowiednio dla komputerów przeznaczonych do użytku przez uczniów, dla komputerów nauczycieli oraz zdefiniujesz ustawienia dla swojego komputera. Najnowszy Bitdefender dla szkół to gwarancja:

  • zabezpieczenia całej sieci przed wszelkimi rodzajami zagrożeń – zaawansowany antywirus dla szkół natychmiast wykrywa i blokuje ataki, strzeże dostępu do pamięci urządzeń, a także skanuje podłączane do komputerów zewnętrzne nośniki pamięci,
  • pełnej kontroli nad przeglądanymi przez uczniów stronami internetowymi – dzięki możliwości ograniczenia dostępu do witryn, które nie są potrzebne do realizacji celów edukacyjnych, masz pewność, że komputery wykorzystywane są we właściwy sposób,
  • cichej pracy w tle, która nie obniża wydajności komputerów,
  • wygodnego systemu zarządzania – z poziomu przeglądarki, z jednej konsoli administracyjnej możesz zarządzać wszystkimi chronionymi punktami końcowymi.

Bitdefender – sprawdzony antywirus dla Twojej szkoły

Postaw na kompleksowe zabezpieczenie komputera i sieci Bitdefender dla szkół, stworzone specjalnie na potrzeby placówek edukacyjnych wybierając “Pakiet edukacyjny Bitdefender dla szkół”.

Zamów wersję testową / zapytaj o cenę

Wypełnij formularz, aby zapytać o cenę lub otrzymać program do testów.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą aby ustalić dokładnie wersję potrzebnego oprogramowania.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)