Antywirus Bitdefender

bitdefender_transparent

Program doceniany przez ekspertów.

Poszukujesz optymalnej ochrony dla wszystkich Twoich urządzeń? Bitdefender to zaawansowane oprogramowanie antywirusowe dostosowane do potrzeb biznesu i klientów indywidualnych. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania, program zapewnia bezpieczeństwo urządzeń mobilnych i komputerów, przy wysokiej wydajności, użyteczności i intuicyjnym systemie zarządzania. Antywirus Bitdefender to skuteczność potwierdzona wieloma wyróżnieniami, którą wybrało ponad 500 milionów użytkowników na świecie. 
Bitdefender w testach   |   Bitdefender dla firm i przedsiębiorstw   |   Bitdefender dla szkół

Oprogramowanie antywirusowe dla biznesu

Oprogramowanie antywirusowe dla biznesu

Chroń cenne dane swojej firmy oraz prywatność pracowników – zadbaj o bezpieczeństwo swoich urządzeń w skuteczny i wygodny sposób. Program antywirusowy Bitdefender GravityZone zainstalujesz zarówno lokalnie, jak i zdalnie dla grupy komputerów. To funkcjonalne rozwiązanie szczególnie dla dużych firm i przedsiębiorstw, dysponujących rozbudowaną infrastrukturą informatyczną. Zautomatyzowana instalacja, bieżąca kontrola urządzeń, Antymalware z pro-aktywnym wykrywaniem heurystycznym, zabezpieczenia przed najnowszymi rodzajami zagrożeń typu ransomware, anty-exploit, firewall – antywirus Bitdefender to kompleksowe rozwiązanie dla Twojego biznesu, zawarte w trzech produktach. Wybierz opcję, która zapewni optymalną ochronę urządzeń w Twojej firmie.

Czytaj więcej

Business Security

Program antywirusowy Bitdefender Business Security to całkowita ochrona wszystkich urządzeń, którą możesz zarządzać z poziomu jednej platformy, za pośrednictwem przeglądarki internetowej. To w pełni dostosowane do potrzeb korporacji rozwiązanie, pozwalające na redukcję kosztów, związanych z zakupem dodatkowej ochrony dla poszczególnych urządzeń, czy dodatkowego sprzętu. Program Bitdefender umożliwia także ochronę wielu jednostek rozproszonych w różnych lokalizacjach.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Advanced Business Security

Ochrona stacji roboczych, serwerów, urządzeń mobilnych i skrzynek mailowych, zarządzana za pośrednictwem jednej konsoli? Wybierz antywirusa Bitdefender Advanced Business Security i zyskaj wielopoziomową ochronę wszystkich urządzeń, unikając przy tym spowolnienia systemu. Nowoczesny firewall, niezawodność w wykrywaniu włamań, filtrowanie WWW i bieżąca kontrola urządzeń sprawiają, że program antywirusowy Bitdefender to optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Elite Security

Program Bitdefender Endpoint Security Elite zapewnia kompleksową ochronę punktów końcowych przed najgroźniejszymi cyberatakami, których tradycyjne oprogramowania nie są w stanie wykryć. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii wystarczy jedno rozwiązanie, aby zapobiec wielu rodzajom zagrożeń. Antywirus Bitdefender wykorzystuje zaawansowane metody uczenia maszynowego, analizy behawioralne, czy kontrole zapobiegawcze, a dzięki warstwie ochrony Hyper Detect ™ program skutecznie blokuje ataki zanim zaczną działać, zapobiegając zaburzeniu funkcjonowania firmy.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

GravityZone Ultra Security (XDR)


Wykrywaj i powstrzymuj nieuchwytne zagrożenia dzięki skutecznemu Endpoint Detection and Response (EDR)

 


Łatwy w użyciu, wysokiej jakości EDR jest integralną częścią naszej kompleksowej Platformy Ochrony Punktów Końcowych (EPP – Endpoint Protection Platform)!

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

GravityZone Enterprise Security

Bitdefender Enterprise Security zapewnia wielowarstwowe zabezpieczenia najnowszej generacji, które konsekwentnie plasują się
na pierwszym miejscu w niezależnych testach. Korzysta z jednej platformy zarządzania, aby obniżyć koszty budowy zaufanego środowiska dla wszystkich punktów końcowych.

Enterprise Security pozwala organizacjom włączyć dedykowaną ochronę dla centrów danych, fizycznych punktów końcowych, urządzeń mobilnych i skrzynek pocztowych Exchange z możliwością wyboru usług zabezpieczeń, które chcemy wdrożyć. Wszystkie usługi są płynnie zarządzane z wysoce skalowalnej i solidnej konsoli lokalnej GravityZone Control Center.

 

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Security for Small Business

Wraz z pojawieniem się złośliwego oprogramowania w cyfrowym świecie małe i średnie firmy mogą stać się łatwym celem dla hakerów. Badania pokazują, że ponad 50% małych i średnich firm pada ofiarą cyberataków. Ale przy odpowiednim zabezpieczeniu nawet małe firmy mogą być chronione przed wszelkiego rodzaju atakami, od oprogramowania ransomware do zaawansowanych trwałych zagrożeń.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

GravityZone Security for Storage

 

Łatwy w użyciu, wysokiej jakości EDR jest integralną częścią naszej kompleksowej Platformy Ochrony Punktów Końcowych (EPP – Endpoint Protection Platform)!

Łatwiejsze współdzielenie informacji w miejscu pracy, cyfrowa wymiana danych, stawia rosnące wymagania w zakresie wspólnych systemów przechowywania informacji. Jednocześnie coraz bardziej wyrafinowane i wyborne cyberprzestępstwa decydują o potrzebie ulepszonej obrony. GravityZone Security for Storage zapewnia ochronę nowej generacji dla zgodnych z ICAP systemów udostępniania plików i pamięci masowych, które są tak wydajne, jak i łatwe do zarządzania.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

GravityZone Hypervisor Introspection

 

Według raportu Mandiant M-Trends 2018 w 2017 r. firmy musiały przeznaczyć średnio 3 miesiące na naprawy po ataku. Do tego czasu dane są już ujawnione, a reputacja firmy jest zagrożona. Firmy przechodzące transformację cyfrową mogą pokonać zaawansowane cyberataki poprzez introspekcję pamięci w hiperwizorze. Żaden exploit nie jest go w stanie złamać ani ominąć.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Bitdefender Security for AWS 

 

Bitdefender Security for AWS to rozwiązanie bezpieczeństwa zaprojektowane dla infrastruktury chmury Amazon i zintegrowane z konsolą Cloud GravityZone. Bitdefender Security for AWS jest zbudowany z myślą o wirtualizacji, oferuje elastyczne ceny i skalowanie do twoich potrzeb, zapewniając optymalny zwrot z inwestycji. Pozwól ekspertom zająć się bezpieczeństwem i zachowaj zgodność bez problemów!

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Bitdefender Network Traffic Security Analytics (NTSA)

 

Bitdefender Network Traffic Security Analytics (NTSA) wykrywa zaawansowane ataki w czasie rzeczywistym, zapewnia kontekst zagrożenia i wyzwala autonomiczną reakcję na incydent. NTSA wykorzystuje połączenie uczenia maszynowego i analizy zachowań z wnioskami z analizy zagrożeń Bitdefender w chmurze – składającej się z 500 milionów czujników na całym świecie – do wykrywania zagrożeń dla wszystkich podmiotów, zarządzanych lub niezarządzanych, dla zaszyfrowanego lub nieszyfrowanego ruchu sieciowego.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Enterprise Security

Program antywirusowy Bitdefender GravityZone to połączenie wszystkich możliwości zabezpieczenia punktów końcowych. Jedna platforma skupiająca wszystkie usługi bezpieczeństwa pozwala skutecznie uniknąć dodatkowych kosztów, generowanych przez poszczególne składniki, niezbędne do budowy bezpiecznego środowiska dla infrastruktury informatycznej w Twojej firmie. Wybierz jedno kompleksowe rozwiązanie, dostosowane do potrzeb Twojego biznesu, które zastąpi tradycyjne oprogramowania. Inteligentny program Bitdefender samodzielnie ochroni Twoje urządzenia, a Ty możesz w pełni skupić się na zarządzaniu biznesem.

gravityzone1

GravityZone Security for Virtualized Environments

Chroń wirtualne centra danych z antywirusem Bitdefender i wyeliminuj problem obniżonej wydajności funkcjonowania sieci. Program antywirusowy Bitdefender GravityZone zapewnia optymalną ochronę maszyn wirtualnych Windows i Linux, poprzez skanowanie w czasie rzeczywistym plików systemowych, procesów oraz pamięci maszyn, niezależnie od rozmiaru zwirtualizowanego centrum i na każdej platformie wirtualnej oraz w każdej chmurze publicznej.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

gravityzone2

GravityZone Security for Endpoints

Dostosuj możliwości licencjonowania do potrzeb swojego biznesu i zapewnij ochronę dla dowolnej liczby punktów końcowych. Program Bitdefender zabezpieczy wszystkie laptopy, komputery stacjonarne z systemem Windows, Linux i Mac, wbudowane urządzenia i serwery w Twojej firmie, niezależnie od stopnia rozbudowania infrastruktury informatycznej.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

gravityzone3

GravityZone Security for Exchange

Zadbaj o bezpieczną komunikację mailową. Antywirus Bitdefender zapewnia wielowarstwową ochronę dla serwerów pocztowych Microsoft Exchange, m.in. antyspam, antywirus i antymalware.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

gravityzone4

GravityZone Security
for Mobile

Ogranicz koszty administracyjne ochrony urządzeń mobilnych w Twojej firmie. Program antywirusowy Bitdefender chroni nie tylko zwirtualizowane i fizyczne punkty końcowe, ale umożliwia także ochronę urządzeń iPhone, iPad i Android z poziomu tej samej platformy zarządzającej. Kontroluj zgodność urządzeń, zarządzaj ich ochroną i wspieraj inicjatywę bring-your-own-device (BYOD).

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Oprogramowanie antywirusowe dla małych firm i domu

Program antywirusowy Bitdefender – rozwiązanie dla małych firm i dla domu

Wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Program Bitdefender dostępny jest do zakupu w siedmiu wariantach, z których każdy zapewnia niezawodną ochronę sieci domowych oraz firm dysponujących kilkoma stanowiskami wymagającymi zabezpieczenia. Antywirus Bitdefender chroni zarówno wszystkie urządzenia mobilne, jak i komputery w gospodarstwie domowym lub w firmie, przed wszystkimi zagrożeniami. Czytaj więcej

Total Security 2020

Program antywirusowy Bitdefender Total Security to wielowarstwowa ochrona zabezpieczająca systemy Windows, Android, macOS i iOS, z zachowaniem optymalnej wydajności urządzenia. Chroń swoją prywatność, zadbaj o bezpieczne surfowanie Twoich dzieci w Internecie i zapomnij o zakrywaniu kamery internetowej.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Family Pack 2020

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny w sieci. Program Bitdefender umożliwia kompleksową kontrolę rodzicielską, chroni wszystkie urządzenia w Twoim domu przed wszelkimi zagrożeniami, w tym przed ich najnowszymi rodzajami typu ransomware oraz zapewnia bezpieczeństwo transakcji online.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Internet Security 2020

Wybierz optymalne rozwiązanie przeznaczone dla systemu Windows. Antywirus Bitdefender zapewnia całkowicie bezpieczny i prywatny dostęp do Internetu – skutecznie chroni przed wszelkimi zagrożeniami, dba o bezpieczne połączenie Wi-Fi, zabezpiecza pliki i zapobiega działaniom nieautoryzowanych aplikacji zarówno w kwestii modyfikacji plików, jak i dostępu do kamery internetowej.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Antivirus Plus 2020

Chroń w pełni swój komputer PC z systemem Windows. Program antywirusowy Bitdefender zabezpiecza urządzenia przed każdym typem zagrożeń internetowych, wykrywając także zagrożenia przypominające ransomware. Wybierz rozwiązanie niezawodne pod względem skuteczności i wydajności.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Antivirus for Mac 2020

Zabezpiecz swój komputer Mac przed wszelkimi cyberzagrożeniami, dbając o wydajną pracę Twojego urządzenia. Program Bitdefender zapewnia Twoim plikom ciągłą ochronę przed działaniem ransomware oraz przed innym złośliwym oprogramowaniem, a także skutecznie chroni Twoją prywatność usuwając Adware i dba o bezpieczne zakupy online.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Mobile Security Android 2020

Chcesz zapewnić kompleksową ochronę dla urządzenia z Androidem? Antywirus Bitdefender nie tylko ochroni je przed zagrożeniami internetowymi, ale pomoże Ci odzyskać skradziony telefon. Oprogramowanie zapewnia optymalną ochronę prywatności, 100-procentowe wykrywanie zagrożeń i działa w chmurze, dzięki czemu zaoszczędzisz baterię.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Mobile Security iOS 2020

Zabezpiecz dane znajdujące się na Twoim urządzeniu iOS. Dzięki programowi Bitdefender w przypadku kradzieży telefonu będziesz mógł go zdalnie zlokalizować, zablokować do niego dostęp, a po odzyskaniu urządzenia sprawdzisz, czy do Twojego konta pocztowego miały dostęp osoby trzecie.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Premium Security

Pakiet Premium bezpieczeństwa i prywatności dla absolutnej wolności cyfrowej

Wszystko, czego potrzebujesz, dokładnie wtedy, gdy jest to potrzebne: najlepsza ochrona, nieograniczony ruch VPN i priorytetowe wsparcie.

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Small Office Security

Bitdefender Small Office Security zapewnia ochronę nowej generacji dla wszystkich Twoich urządzeń, więc nic nie może cię spowolnić.
Jest niewiarygodnie łatwy w instalacji i nie wymaga dużych zasobów.

 

Czytaj więcej
Zapytaj o cenę

Programy antywirusowe Bitdefender dla szkół

Bitdefender dla szkół

Zadbaj o ochronę danych osobowych, zabezpiecz je przed wyciekiem i niewłaściwym wykorzystaniem oraz zapewnij bezpieczeństwo w sieci wszystkim uczniom, a także miej pewność, że korzystają ze szkolnych komputerów wyłącznie w celach edukacyjnych. Jako administrator danych osobowych postaw na kompleksową ochronę i wybierz jedno z rozwiązań oferowanych przez program antywirusowy Bitdefender. Proponujemy także zakup przystosowanego do potrzeb edukacji “Pakietu edukacyjnego Bitdefender dla szkół”, który zapewni dyrektorom pełną kontrolę nad przeglądanymi przez uczniów stronami internetowymi.

Zamów wersję testową / zapytaj o cenę

Zapytaj o najlepsze rozwiązania antywirusowe
Bitdefender dla biznesu!
Testuj nawet przez 45 dni za darmo!

Wypełnij formularz, aby zapytać o cenę lub otrzymać program do testów.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą aby ustalić dokładnie wersję potrzebnego oprogramowania.