Antywirus dla szkół

Wszelkie placówki edukacyjne to miejsca, w których dzieci powinny być w pełni bezpieczne w Internecie. Wybierz skuteczny antywirus dla szkół i zadbaj o optymalną ochronę uczniów, pracowników oraz wszystkich komputerów i urządzeń mobilnych w Twojej szkole. Postaw na kompleksowy pakiet ochronny i określ, do jakich stron w sieci uczniowie mogą mieć dostęp, zabezpiecz wszelkie dane osobowe, działaj w Internecie pewnie i bez obaw.

Co zapewniają
antywirusy dla szkół?

Zdecydowana większość produktów to rozwiązania przystosowane do wszystkich jednostek edukacyjnych, m.in. do przedszkoli, szkół podstawowych, szkół wyższych itp. Dobry program antywirusowy dla szkoły zapewnia skuteczną ochronę z zakresu:

  • kontroli rodzicielskiej – opcja ta pozwala na ograniczenie dostępu uczniów do wybranych stron internetowych. Antywirusy dla szkół zawierające kontrolę rodzicielską umożliwiają nadzór nad przeglądaną przez uczniów zawartością i sprawiają, że szkolne komputery pełnią wyłącznie ich podstawową funkcję edukacyjną,
  • zabezpieczenia danych osobowych oraz wewnątrzszkolnych – szkolne komputery to zbiór informacji o uczniach i nauczycielach, a także cennych danych zgromadzonych na przestrzeni lat. Skuteczne oprogramowanie ochroni je przed wyciekiem oraz przed niewłaściwym wykorzystaniem,
  • finansów – programy antywirusowe dla szkół zabezpieczają wszelkie operacje finansowe i dbają o bezpieczeństwo wykorzystywanych do transakcji danych,
  • skanowania dodatkowych nośników pamięci – uczniowie często korzystają z pendrive’ów, które mogą być nośnikami zainfekowanych danych. Antywirus dla szkoły wykonuje skanowanie wszystkich urządzeń tego typu i uniemożliwia przedostanie się zagrożeń na szkolne komputery.

Jak wybrać najlepsze oprogramowanie antywirusowe do szkół?

Postaw na optymalną ochronę, dostosowaną do potrzeb szkoły. Nowoczesne produkty dostępne na rynku to kompleksowe i elastyczne rozwiązania, umożliwiające sprawne i łatwe zarządzanie ochroną:

  • zaawansowany program antywirusowy dla szkół zapewnia ochronę wielu stanowisk, serwerów poczty oraz plików,
  • programy posiadają konsolę administracyjną, która umożliwia zarządzanie ochroną wszystkich urządzeń z poziomu jednego komputera, jednocześnie zapewniając możliwość wykluczenia wybranych punktów końcowych, np. komputera dyrektora,
  • nawet rozbudowany, płatny antywirusy nie wymaga dodatkowego sprzętu i nie generuje nadprogramowych kosztów.

Jeśli w Twojej szkole uczniowie dodatkowo korzystają z tabletów, producenci oferują także rozwiązania zapewniające ochronę zarówno komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Możesz także zdecydować się na zabezpieczenie urządzeń w przypadku kradzieży lub zaginięcia i wybrać program antywirusowy dla szkół, który pozwoli je zlokalizować i zablokować do nich dostęp, by nie utracić notatek oraz innych szkolnych danych.

Chroń swoją szkołę

Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy w Marken i wybierz antywirus dopasowany do potrzeb Twojej szkoły. Postaw na produkty marki Bitdefender lub Eset albo zdecyduj się na “Pakiet edukacyjny Bitdefender dla szkół” i zapewnij optymalne bezpieczeństwo uczniów, pracowników oraz komputerów.

Zamów wersję testową / zapytaj o cenę

Wypełnij formularz, aby zapytać o cenę lub otrzymać program do testów.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą aby ustalić dokładnie wersję potrzebnego oprogramowania.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)