Antywirus dla urzędów

Zadbaj o optymalną ochronę poufnych danych i informacji, jakie każdego dnia przetwarzają jednostki administracji publicznej. Program antywirusowy do urzędu to niezbędne zabezpieczenie danych publicznych przed wyciekiem i całkowitą, nieodwracalną utratą, a także skuteczna ochrona korespondencji mailowej i większy komfort pracy z komputerem. Zapewnij bezpieczeństwo wszelkich informacji i komfort pracy w Twoim urzędzie, wybierając kompleksowy pakiet zabezpieczeń.

Czy program antywirusowe dla urzędu to konieczność?

Codzienne korzystanie z Internetu i z różnego rodzaju programów, niezbędnych do pracy, wiąże się z ryzykiem zaatakowania systemu przez wirusy. Antywirus dla urzędu to jedyne, sprawdzone rozwiązanie, które zapewni skuteczną ochronę komputerów oraz serwerów poczty i plików z zakresu:

  • bezpiecznego korzystania z programów oraz stron internetowych – wykrywając zagrożenia oraz złośliwe oprogramowanie, w tym także oprogramowanie szpiegujące, a także chroniąc wszelkie dane gromadzone w między innymi w programach księgowych,
  • skanowania serwerów poczty – program antywirusowy do urzędu zapobiega otwarciu zainfekowanych wiadomości, wykrywa je i blokuje, a także dba o całkowitą prywatność korespondencji mailowej,
  • zabezpieczenia zawartości komputera, w tym danych osobowych oraz poufnych informacji urzędowych – antywirus dla urzędu posiadający firewall, skutecznie zapobiega włamaniom oraz kradzieży,
  • finansów – dbają o bezpieczne transakcje i poufność danych wykorzystywanych podczas operacji.

Co wyróżnia najlepsze antywirusy do urzędu?

Antywirus powinien przede wszystkim skutecznie chronić urządzenia przed cyberzagrożeniami, jednak to nie wszystko, czego powinniśmy od niego wymagać. Warto także zadbać, aby oprogramowanie nie obciążało komputera, umożliwiało wygodne zarządzanie ochroną i było dostosowane do potrzeb danego organu. Nowoczesne programy antywirusowe do urzędu to rozwiązania, które:

  • pracują w tle, nie mają negatywnego wpływu na szybkość i komfort pracy z komputerem,
  • zapewniają ochronę wielu stanowisk,
  • posiadają konsolę administracyjną, dzięki której możliwe jest zarządzanie ochroną wszystkich urządzeń za pomocą jednego komputera.

Warto pamiętać, że działanie wirusów może nie być widoczne, ale wciąż będzie niebezpieczne. Kiedy zorientujemy się zbyt późno, szkodliwych zmian często nie da się już cofnąć. Dlatego najlepsze antywirusy dla urzędów natychmiast reagują na wszelkie zagrożenia, dzięki bieżącej aktualizacji bazy wirusów, wykrywają ich najnowsze rodzaje i blokują jeszcze zanim te zaczną działać, zapewniając optymalną ochronę danych publicznych.

Zadbaj o ochronę urzędowych danych

W Marken przygotowaliśmy dla Ciebie sprawdzone rozwiązania renomowanych producentów –  Bitdefender oraz Eset. Wybierz niezawodny program antywirusowy do Twojego urzędu i bądź spokojny o bezpieczeństwo danych osobowych oraz poufnych informacji urzędowych.

Zamów wersję testową / zapytaj o cenę

Wypełnij formularz, aby zapytać o cenę lub otrzymać program do testów.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą aby ustalić dokładnie wersję potrzebnego oprogramowania.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)