Antywirus Eset dla domu

eset-transparent

Boisz się, że na Twój komputer wkradnie się wirus i utracisz wszystkie prywatne pliki? Wybierz sprawdzony program antywirusowy ESET dla domu i surfuj po sieci bez obaw! Zapomnij o zakrywaniu kamery internetowej, o uciążliwych Trojanach i zyskaj pewność, że strony, które odwiedzasz są bezpieczne. Antywirus przystosowany do użytku domowego zadba o Twoją prywatność w sieci oraz o komfort pracy na komputerze, a także na urządzeniach mobilnych.

Bezpieczny Internet z antywirusem ESET dla domu

Nowoczesne antywirusy do domu gwarantują kompleksową ochronę komputera oraz wszystkich znajdujących się na urządzeniu danych, plików, czy programów, zapewniają optymalne bezpieczeństwo korzystania z Internetu, a przy tym nie obciążają systemu. Dzięki temu odczujesz wyłącznie pozytywne skutki korzystania z antywirusa. Jakie? Najnowszy ESET dla domu to korzyści płynące z zabezpieczenia między innymi przed:

  • znanymi i niezidentyfikowanymi wcześniej zagrożeniami – program na bieżąco skanuje komputer, co stanowi gwarancję natychmiastowej reakcji,
  • kradzieżą haseł oraz innych danych – zapisz swoje hasła bez obaw o ich nieautoryzowane wykorzystanie,
  • niebezpiecznymi transakcjami – rób zakupy i opłacaj rachunki za pośrednictwem odpowiednio zabezpieczonej przeglądarki,
  • zawartością nieodpowiednią dla dzieci – w ramach kontroli rodzicielskiej określ, jakie strony internetowe mogą odwiedzać Twoje dzieci.

ESET – Twój antywirus dla domu

Zabezpieczenie ESET dla domu to rozwiązanie, które dostosujesz do swoich potrzeb. Producent oferuje różne pakiety, spośród których wybierzesz optymalną ochronę dla domowej sieci. W Marken znajdziesz następujące zabezpieczenie komputera i sieci od ESET:

  • Smart Security,
  • Security Pack,
  • Cyber Security Pro for MAC OS X,
  • Cyber Security for MAC OS X,
  • NOD32 Antivirus,
  • NOD32 Antivirus for Linux Desktop.

Zamów wersję testową / zapytaj o cenę

Wypełnij formularz, aby zapytać o cenę lub otrzymać program do testów.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą aby ustalić dokładnie wersję potrzebnego oprogramowania.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)