Antywirus Eset dla szkół

eset-transparent

Szkoła bezpieczna w sieci? Wybierz ESET dla szkół i nie martw się o korzystanie z Internetu przez uczniów ani o prywatność danych, zgromadzonych na szkolnych komputerach.

Zaawansowany antywirus zapewnia wielopoziomową ochronę wszystkich punktów końcowych, której zakres określisz zgodnie z potrzebami.

Przyjazny Internet z programem ESET dla szkół

Nowoczesne programy antywirusowe zabezpieczają znajdujące się na urządzeniach poufne dane, wykrywają i natychmiast blokują nawet wcześniej niezidentyfikowane rodzaje zagrożeń, ostrzegają przed zainfekowanymi stronami internetowymi, a przy tym pozwalają na indywidualne ustalenie zakresu ochrony. Wybierając kompleksowe zabezpieczenie ESET dla szkół, przedszkoli oraz dla wszelkich placówek szkolno-wychowawczych, otrzymujesz gwarancję ochrony między innymi:

  • komputerów, serwerów oraz urządzeń mobilnych przed wirusami, włamaniami, kradzieżą danych,
  • dostępu do stron internetowych – określ, jakie strony mogą przeglądać uczniowie, a także pracownicy i zoptymalizuj ich pracę,
  • finansów – dokonuj płatności za pośrednictwem dodatkowo chronionej przeglądarki i bądź spokojny o swoje pieniądze oraz dane wykorzystywane w transakcjach,

a także możliwość wygodnego zarządzania ochroną – za pośrednictwem przeglądarki, z poziomu jednej konsoli administracyjnej możesz zarządzać wszystkimi urządzeniami objętymi licencją.

ESET – niezawodny antywirus dla szkoły

Najnowszy ESET to antywirus dla szkół, który dostosujesz do potrzeb Twojej placówki. W ofercie Marken znajdziesz między innymi:

  • ESET Endpoint Security Suite,
  • ESET Secure Enterprise.

Wybierz pakiet ochrony i zapewnij optymalne zabezpieczenie komputera, sieci, a przede wszystkim pracowników oraz uczniów w Twojej szkole.

Zamów wersję testową / zapytaj o cenę

Wypełnij formularz, aby zapytać o cenę lub otrzymać program do testów.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą aby ustalić dokładnie wersję potrzebnego oprogramowania.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)