Antywirus na telefon

Korzystaj ze swojego smartfona bezpiecznie! Twój telefon tak samo, jak i komputer narażony jest na cyberzagrożenia, dlatego wybierz antywirus na telefon i chroń swoje urządzenie. Dzięki skutecznemu oprogramowaniu wszystkie Twoje pliki, wiadomości, hasła, konta internetowe, czy płatności online będą bezpieczne. A jeśli zgubisz swój smartfon – zlokalizujesz go zdalnie oraz zabezpieczysz dostęp do zgromadzonych na nim danych.

Po co mi
antywirus na smartfona?

Korzystając z Internetu na telefonie istnieje ryzyko, że odwiedzisz zainfekowaną stronę online lub otworzysz wiadomość, będącą nośnikiem wirusa. Program antywirusowy na telefon zapobiega takim sytuacjom, chroniąc jednocześnie wszystkie dane, zapisane na Twoim urządzeniu, przed utratą. Nowoczesny antywirus na smartfona wykrywa zagrożenia i blokuje je, jeszcze zanim się uaktywnią i zapewnia ochronę Twojego urządzenia z zakresu:

  • zabezpieczenia kont internetowych oraz haseł – antywirus na telefon natychmiast sygnalizuje wszelkie zagrożenia Twojej prywatności, takie jak próby włamania się na konto,
  • dostępu do urządzenia – umożliwiają ustalenie kodu PIN, jako kolejna warstwa ochrony danych i aplikacji,
  • przeglądania stron internetowych – informują o niebezpiecznych witrynach,
  • bezpieczeństwa pobieranych aplikacji – programy antywirusowe na telefon automatycznie skanują każdą aplikację tuż po zainstalowaniu oraz pozwalają na skanowanie w każdej chwili,
  • bezpieczeństwa transakcji online – chroni Twoje finanse i płatności internetowe, gwarantując bezpieczne zakupy.

Antywirusy na telefon
najlepsza ochrona urządzenia

Płatne antywirusy na smartfona zapewniają optymalne zabezpieczenie urządzenia nie tylko przed cyberzagrożeniami, ale i przed ingerencją niepożądanych osób. Dzięki nim sprawdzisz, czy ktokolwiek próbował dostać się na Twoje konta, a także:

  • zdalnie zlokalizujesz, zablokujesz i wyczyścisz telefon z poufnych plików w przypadku kradzieży,
  • najlepsze antywirusy na telefon robią zdjęcia osobom, które próbowały się do niego dostać.

Antywirusy dla Androida oraz dla iOS pracują w tle, zapewniając bieżące skanowanie i nieprzerwaną, skuteczną ochronę. Co ważne, nie wpływają przy tym na niższą wydajność pracy telefonu i pozwalają zaoszczędzić baterię. Antywirus na smartfona pozwoli Ci korzystać z możliwości Twojego urządzenia bezpiecznie, zapewniający optymalny komfort użytkowania.

Sprawdzone programy antywirusowe na telefon

Marken przygotował dla Ciebie ofertę niezawodnych rozwiązań od renomowanych producentów Bitdefender i Eset. Wśród nich znajdziesz między innymi:

  • Bitdefender Mobile Security iOS 2018,
  • Bitdefender Mobile Security Android 2019,
  • ESET dla urządzeń mobilnych.

Wybierz program antywirusowy na telefon z systemem Android lub iOS i zadbaj o swoją prywatność.

Zamów wersję testową / zapytaj o cenę

Wypełnij formularz, aby zapytać o cenę lub otrzymać program do testów.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą aby ustalić dokładnie wersję potrzebnego oprogramowania.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)