Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender dla biznesu

bitdefender_transparent

Program doceniane przez ekspertów.
Bitdefender to nr 1 w Europie i Ameryce Północnej. Każdego roku zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia w największych niezależnych testach pod kątem ochrony, wydajności, użyteczności i bezpieczeństwa, co jest potwierdzone ochroną ponad 500 milionów punktów końcowych na całym świecie. 

Oprogramowanie antywirusowe dla firm

CYBERPRZESTĘPCZOŚĆ I PRZECIWDZIAŁANIE


Co to jest cyberprzestępczość
?Fotolia_118245351_Subscription_Monthly_M-copy1

Cyberprzestępczość wymierzona jest przeciwko poufności danych. Jej istotą są przestępstwa popełniane za pomocą komputerów oraz internetu. Jest to zjawisko lawinowe i niebezpieczne, niczym epidemia. Nieczęsto uzmysławiamy sobie fakt, iż cyberprzestępczość generuje ich twórcom niebotyczne dochody , niekiedy przewyższające te z handlu bronią czy narkotykami.

Bardzo często właściciele małych firm lub prywatni użytkownicy sądzą, że sami są w stanie chronić dane swojej firmy, zabezpieczając je przed atakami hakerów.  Nic bardziej mylnego! Tak jak nie jesteśmy w stanie zabezpieczyć się przed wirusem grypy, atakującym znienacka nasz organizm, tak samo nie możemy przewidzieć ataku cyberprzestępców.

 

box-business-security1

Kto i w jaki sposób może dostać się do danych Twojej firmy?

Wydaje Ci się, iż zarządzając małą firmą masz pełną kontrolę nad wszystkim, co dzieje się w Twojej placówce. Myślisz , że skoro zadbałeś o to, by relacje wśród Twoich pracowników były zbudowane na partnerstwie i zaufaniu, a im na niczym tak bardzo nie zależy, jak na sukcesie Twojej firmy, to nie jesteś narażony na ataki.

Otóż nie! Może się bowiem zdarzyć , że jeden z Twoich podwładnych podłączy do firmowego komputera mobilne urządzenie – pendriv’a czy telefon- i zainfekuje komputer. Nierzadko spotykamy się się niską świadomością pracowników, którzy łącząc się z internetem ( otwieranie poczty , korzystanie z portali społecznościowych) nieumyślnie wprowadzają wirus do komputera.

Bardzo często dochodzi też do sytuacji , w której cyberprzestępcy odnajdują luki w konfiguracji oprogramowania.

Jako osoba zarządzająca firmą musisz zadbać o zwiększenie świadomości w zakresie cyberprzestępczości wśród swoich pracowników i zaopatrzyć się w najlepszy produkt antywirusowy dostępny na rynku.

 

Co możesz stracić ?

Sytuacja wynikająca z braku odpowiedniego rozwiązania antywirusowego, chroniącego zasoby Twojej firmy, może skutkować poważnymi konsekwencjami. Może bowiem dojść do:

– Kradzieży pieniędzy firmy!

– Wypłynięcia ważnych danych komputerowych!

– Zakłóceń w sterowaniu urządzeniami!

 

advancedbusinesssecurityCo możesz zrobić w celu ochrony danych?

Mając świadomość zagrożeń, jakie czyhają na Ciebie, możesz pokonać je w porę, zabezpieczając się przed atakami cyberprzestępców.

Pomoże Ci w tym z pewnością testowanie i zakup rozwiązania Bitdefender.

Jego najnowsza wersja daje :

– Ochronę dla systemów Windows, Mac OS, iOS i Android oraz zabezpieczenie plików,

– Wykrywanie złośliwego oprogramowania,

– Większą prywatność z Ochroną Kamery Internetowej.

Zamów wersję testową / zapytaj o cenę

Wypełnij formularz, aby zapytać o cenę lub otrzymać program do testów.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą aby ustalić dokładnie wersję potrzebnego oprogramowania.