Wycena pakietu antywirusowego

Oprócz dystrybucji zajmujemy się również bezpośrednią sprzedażą oferowanych przez nas programów. Wypełnij formularz wpisując ilość stanowisk/serwerów/urządzeń, które chcesz chronić, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą by zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie. Dajemy również możliwość testowania produktu przez 45 dni za darmo.

Złóż zamówienie na wersję testową oprogramowania
/ zapytaj o cenę

Zapytaj o najlepsze rozwiązania antywirusowe
Bitdefender dla biznesu!
Testuj nawet przez 45 dni za darmo!

Wypełnij formularz, aby zapytać o cenę, otrzymać program do testów lub zamówić gotowe oprogramowanie.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą aby ustalić dokładnie wersję potrzebnego oprogramowania. 

Dodatkowe informacje

W przygotowaniu…

 

 

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)